@prawy.punkt.ciezkosci: Witold Gadowski o lekarzu Kacprzyku: „Jeżeli chłop oddaje pół miliona, to znaczy, że uznał, że ukradł te pół miliona”🚨 #gadowski #lekarz #prawypunktciężkości #polska #dlaciebie
Szpital zwrócił mu tę kasę z powrotem powód nie mogli zaksięgować.
2026-06-23 06:36:55
34
krysiagrusia :
To prawdę pan mowi
2026-06-23 06:29:50
43
user8533651335682 :
👏👏👏,a co z milionem?
2026-06-23 06:32:14
28
Lukas . :
Bawią się za nasze pieniądze,nikt z tym nic nie robi!
2026-06-23 20:05:19
24
danutaszlag :
A i tak zwrócili szpital p.o którym tak głośno
2026-06-23 11:18:31
10
Adrian :
A ja uważam że jak oddał pół miliona to znaczy że ukradł milion
2026-06-23 10:12:36
15
Agnieszka :
Brawo....
2026-06-23 07:57:50
19
jolantaskubisz270 :
A dlaczego nie oddał wszystkiego co to ma być !!!!!!!!?
2026-06-23 10:49:18
15
jacekszafranski27 :
tragedia totalny upadek ludzie obudźcie się
2026-06-24 14:51:09
5
Jożim :
brawo
2026-06-23 07:23:41
11
Ciupek :
i jest dobrze😂✌️
2026-06-23 07:09:01
9
user6805315570661 :
To jest prawda Panie Gadowski
2026-06-25 06:12:55
6
Ostry61 :
Oddał jako kaucję na wszelki wypadek.😱
2026-06-25 02:12:17
3
parabolka11 :
juz nic !!!!!! hanba !!!!!!
2026-06-25 10:29:39
1
brzozowianin :
Czy minister Żurek przesłuchał tego młodego lekarza, czy zabezpieczył dokumenty i nośniki? Nie słyszałem. Przesłuchuje sygnalistę. To sygnalista nie jest anonimowy?
2026-06-24 12:34:22
4
tad :
to znaczy że ukradł co najmniej 10 razy tyle!!!!
2026-06-25 09:19:34
1
To see more videos from user @prawy.punkt.ciezkosci, please go to the Tikwm
homepage.