@viktoria.osadchahavr: 3 липня виходить повна версія на всіх музичних майданчиках 🎵 Кості 10 років, в нього аутизм 🧩 І ми разом мріємо жити в толерантному та доброму суспільстві. Тому і була написана ця пісня 🎶 Як нагадування про важливі істини 🙏🏻 Робіть відео під цю пісню зі своїми особливими дітками 🫂🧩 Давайте просувати добро разом 🫶 . #аутизм #рас #інклюзія #особливідіти #аутизмукраїна
Пісня просто в серце ♥️Зрозуміють батьки особливих діток 🥰
2026-06-23 19:36:12
54
Наталия🤍 :
Яка глубока пісня,це найкраще що я чула 🥹🥹😍😍
2026-06-24 03:18:40
17
iryna_nazarko2 :
В саме серденько🥹 Можна створити відео під Вашу пісеньку про свого аутьонка?
2026-06-23 16:33:54
15
Nastya :
Дуже гарна пісня🥰🥰🥰
2026-06-23 17:27:09
10
Val :
як вчитель з ООП суажу ,що всі дітки чудо і радість , потрібно тільки трошки терпіння і розуміння❤️
2026-06-24 05:10:46
8
ludmilaklevenec :
Міцного здоров'я ,щасливого мирного життя вам і вашим діткам!!!🙏
2026-06-24 03:36:54
8
Світлана 💙💛 :
є в сина в садочку дві чудові особливі дівчинки .Так от це дуже розумні діти,чудові друзі які гарно йдуть на контакт 🥰єдине сприймають цей світ трохи по-іншому і це потрібно розуміти і пояснювати дітям .
2026-06-24 07:20:11
5
Світлана :
Дуже гарний у вас хлопчик 🤗
2026-06-24 12:36:06
1
Ірина Малородна :
Ця пісня не тільки мелодійна, а ще й наповнена змістом!❤️
2026-06-23 18:06:10
6
Саша Лунько :
дуже гарна пісня, і слова в саме серце
2026-06-23 07:24:45
6
Мильчонок 🧼 Live :
Це повна версія?
2026-06-23 22:34:26
3
Марыся 2022 :
Дякуємо за чудову пісню!!!
2026-06-24 02:28:18
3
Natalia Makhnovets :
Дуже гарний хлопчик) Зичу Вам всього тільки хорошого!
2026-06-24 05:34:53
2
Тетяна :
Надзвичайно важливе і актуальне питання, а так зрозуміло, чутливо, мелодійно написано. Дякую 🥰 Дай Боже усім здоров'я та довголіття!
2026-06-23 20:42:11
2
Ксю :
Чудова пісня, щастя вашому хлопчику, нехай усе вдається якнайкраще💕💓💞💗💕
2026-06-24 09:01:01
1
Анна :
Це прекрасна пісня про прекрасних людей 🫶🫶🫶
2026-06-23 19:45:19
1
userj3qjxq3pkq :
суперова пісенька
2026-06-23 17:58:45
1
Rudenko :
в саме сердце 🩵
Дякую за таку прекрасну творчість
2026-06-23 18:07:50
1
Galya :
Будьте щасливі!!!!🥰
2026-06-24 08:21:49
1
Альбіна Дурнєва :
Я цю пісню знаю вже 11 років.... 🥰
Дуже дякую 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2026-06-24 13:52:36
1
Мама_Іншої_Реальності❤️ :
Як гарно 🥹🥹🥹
2026-06-23 20:11:38
2
buzhatska_olga :
Класс,дозвольте використати вашу пісню у відео з лагеру свого особливого сина то інших таких самих діток 🙏
2026-06-24 06:14:14
1
Вікторія Прибилова :
Яка гарна пісня! Дякую 🙏🥰❤️
2026-06-23 17:54:37
1
moonlight__ua_ :
Як мама особливого сина просто максимально розчулена🥹
2026-06-24 08:40:21
1
Oksana Poplavs'ka :
Чудова пісня, працюю з дітками з ООП, вони такі ж як і інші допитливі, творчі, цікаві, але трішки інакші, завжди пояснюю це діткам у класі🫶
2026-06-24 07:58:52
1
To see more videos from user @viktoria.osadchahavr, please go to the Tikwm
homepage.