Salarii de 3000 cu chirie de 2500 😂😅 Genial, ce sa zic? 😂😅
2026-06-23 13:34:37
32
Denis :
Oltenișoara*
2026-06-23 11:58:45
23
Ionut-Mihai Moldovanu :
nu mergeti la Timisoara ca e multe dezavantaje, salarii mici si chiriile mari.😎😎😎
2026-06-23 17:31:07
33
🇷🇴Raul🔞🇦🇹 :
e normal sa țin cu Timișoara ca este orasul meu dar nu mai este ce a fost...si totul este foarte scump ma gandesc serios sa ma mut ...comparativ cu alte orase e scump rau
2026-06-23 11:00:55
19
Claudia Clauditza :
e frumoasă Timișoara...dar majoritatea salariilor nu sar de 3300 net...chiriile sar de 400€...să mai ai si 2 copii...totul e scump rău...bine că mai sunt reduceri la mancare....eu una gatesc acasă....
2026-06-23 15:03:40
19
dennis🦀 :
daaa se câștigă bine... 2500 net 🙄
2026-06-23 14:16:26
11
Seleșan Ligia Sunamita :
Am locuit 12 ani în Timișoara! Nu mai este nimic cum a fost!😏
2026-06-23 10:56:14
10
natal.ia14 :
Nu veniți ca e jale
2026-06-23 19:16:30
26
Daniel Catalin :
Ăsta nu-i subiect de știri.Timisoara se știe că de când există este TOP 1...🥰👍
2026-06-23 21:21:50
14
ralin :
m-am născut în Timișoara dar e departe de a fi cel mai frumos oraș sau că se câștigă bine
2026-06-23 12:19:44
12
Mariska :
Cimișoara cel mai frumos Oraș,dacă am râmîne nu mai Bănățeni am fi mica Viena@
2026-06-23 13:04:46
19
Corina :
Timișoara,cea mai frumoasă!!
2026-06-23 11:46:15
45
Lorena🐾 :
tot Banatu-i fruncea🥰
2026-06-23 16:12:03
19
Valentina Ramona :
Timișoara ❤️❤️❤️ma bucur ca m-am născut în Timișoara ! Cel mai frumos oraș , Timișoara te iubesc !!! ✨✨✨
2026-06-24 14:44:38
5
_13.dariuss :
Timisoara 100%
2026-06-23 18:18:34
17
To see more videos from user @andreicatalinvasile, please go to the Tikwm
homepage.