Таїса Бойко :
👍👍👍👍👍як я люблю тебе,янемоду жити без тебе,,,я хочу тебе обняти,,,пригорнутися,,,і провалитися в твоїх обіймах,,,,,пісня це щось,,,неймовірне,,,,дякую що ти Є,,,я тебе не покину,,,би ти не покинув мен,,,,ця пісня може сутки співати,,,,,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-23 11:18:09