user_notuser :
вони не хочуть «традиційних» цінностей, інакше б вони бігли у рагси реєструвати шлюби і жили б довго і щасливо…вони хочуть мати право на насилля, на дискримінацію за статтю та етносом, вони хочуть мати право розбещувати неповнолітніх, не виплачувати аліменти, забирати все майно собі, зраджувати, шеймити, робити із дітей рабів, витісняти свою ненависть фізично на тих, хто відрізняється, і все це вони готові аргументувати «традицією», інакше б вони так позорно не закривали своє обличчя, не апелювали Новим Завітом (в якому до речі нічого не сказано про те, що собою являє «традиція» там є одна заповідь: «любіть»), вони не сприймають лгбтк шлюб як щось, що загрожує їх родині, вони відчули це як загроза особисто для себе, (прикриваючись родиною, дітьми і церквою, бо ці теми завжди були недоторканними), бояться, що їм заборонять жити по старому шаблону де чоловік агрессор і деспот, і він не те що не покараний за це, йому ще і респект кинуть))
2026-06-23 08:23:32