хочу собі якусь подібну тачілу ганяти чисто на роботу і на базар
2026-06-24 06:19:48
28
tasia :
2026-06-23 10:22:46
20
Kateryna Pestrikova :
Ці малі машинки такі милі 🥹Для якогось села чи міста без трафіку ідеально
2026-06-23 09:27:50
25
Buba Castorskii :
Fiat 500 в не конкуренции
2026-06-23 18:55:11
8
Olga Alexandrova :
В Нидерландах эти машинки называются броммобиль. Их преимущество в том, что на них действует огромная скидка на парковку. Для сравнения- в Амстердаме парковка автомобиля за ОДИН день может стоить 50 евро. А для таких машинок можно заключить фиксированный контракт- 270 евро за полгода. Это ооочеень выгодно.
2026-06-23 19:37:41
5
massage20a :
я так і не зрозуміла, де машина? огляд бардачків від машин, якась підстава
2026-06-24 11:42:42
1
Анжеліка Ніцак :
А мені сітроєн схожий на машинку з лего🥰
2026-06-24 08:24:40
1
Patricia Bateman :
і жодного смарта
2026-06-24 05:14:01
0
may dumky :
Мені подобаються ваші асоціації 😏
2026-06-24 08:22:04
0
Юрій :
є ще такий Пежо і Сітроен для міського трафіку і офісної роботи ідеально
2026-06-24 04:33:41
1
Ksenia :
хочу renault twizy, зараз tesla😏
2026-06-24 11:12:24
0
OVSYANKA :
Я один у машині вожу ще пів квартири?😂 Оці тачаночки це так, на каву і додому 😂
2026-06-23 19:20:16
3
Anna Vid :
У Франціі такі машинки - машинки для водіння без прав ;)
2026-06-24 11:25:41
0
olakvasnitska :
😂😂😂
2026-06-24 18:53:20
0
To see more videos from user @dolnikaa, please go to the Tikwm
homepage.