@dessy.travels: Масло от палма, УЖ на Deutsche Markenbutter. Според статиите две български фирмите, едната от които дистрибутор са предлагали масло, което са опаковали като Deutche Markenbutter, но то не е било истинско. Фирмата подала сигнала е “Ростар БГ” ООД - те продават истинският продукт и са разбрали за имитацията. 🤡 #масло #измама #българия

Dessy | Adventure Travel
Dessy | Adventure Travel
Open In TikTok:
Region: BG
Tuesday 23 June 2026 07:59:15 GMT
172618
6251
385
5630

Music

Download

Comments

salihaeyubova
salihaeyubova :
Аз съм в потрес… тези храни не са от вчера на пазара… Значи няма никакъв контрол на храните като цяло.
2026-06-23 10:30:01
374
lolita.777888
vanilia :
Де да беше само маслото...
2026-06-23 09:30:00
308
t230823h
Татяна Георгиева :
Аз от кога го казвам,че в Германия няма такава марка масло
2026-06-23 10:19:35
254
someonewitty
🌺SomeoneWitty :
Затова в България една хапка тесто в пекарна и киселини цял ден, във Франция ям масло и теста като ненормална и нямам проблем… потресена съм 😭
2026-06-23 08:51:14
99
diadokoleda123
Дядо Коледа :
В магазините винаги точно това масло и на "промоция"
2026-06-23 11:39:35
154
user2212506127414
THRILLER :
Добър ден ,те в Германия нямат такава марка да си знаеш
2026-06-23 12:01:19
30
lyusienspasov
lyusienspasov :
СЪД ВЕДНАГА!
2026-06-23 12:11:57
80
sisa8066
Sisa :
Няма масло на бг пазара😂
2026-06-23 09:59:59
34
veselin.peev5
VVP🇧🇬 :
Така става след като тикви и прасета са прибирали само подкупи.
2026-06-23 14:30:19
40
iv_an439
Iv_an :
КЗП на съд !
2026-06-23 11:48:21
82
borislav.drumev3
Borislav Drumev :
😁 всичко е измама .
2026-06-23 10:31:24
35
teodorzahov
Teodor Zahov :
Всичко си пише по етикетите, балъка гледа рекламата, а не съдържанието.
2026-06-23 12:01:23
8
user4491586539363
user4491586539363 :
А как е стигнало до кауфланд
2026-06-23 14:31:12
6
user4994793188133
нямамСашка Христова :
Дали само маслото е фалшиво?
2026-06-23 14:17:01
24
krustevv
Александър Кръстев :
Правите ли разлика между краварката в левия ъгъл и тая жмел от картинката в сайтовете бе хора?!? Това са различни продукти от различни фирми🤦🏻‍♂️
2026-06-23 10:57:34
8
mega_x_0
MegaX☦️ :
То вече всеки си прави каквото иска
2026-06-23 12:25:24
29
stanislav39
Станислав :
Не знам защо се учудвате? Тази фирма не си е платила навреме таксата и опа 😂😂😂. Да не мислите, че това е случайно? Всичко е схема и измама. Представям си колко артикули са подобни или с по-лошо качество.
2026-06-23 14:39:51
30
daniel_dslr
𝕯𝖆𝖓𝖎𝖊𝖑 :
Див капитализъм, пазарна икономика 😎
2026-06-23 13:34:27
16
m.marcheva
Магдалена Марчева :
Кой го е допуснал да достигне до нашият пазар?
2026-06-23 16:38:20
9
iglikailieva0
Iglika Ilieva :
аз това го говоря от толкова много години ! То е чист маргарин ! никога не съм го купувала !
2026-06-23 10:32:10
15
kuzivigonahluzi
Victor :
Затва в Кауфланд всяка седмица е на 50% намаление с купон
2026-06-23 16:43:13
13
diyan.georgiev777777
agente077🇧🇬 :
няма ли измама няма Ферари бугати и др,къщи апартаменти и др
2026-06-23 11:46:40
11
dannita4110
Da Nnita :
леле колко такива сме изяли😳
2026-06-23 13:49:57
18
dimitarddr
DimitarDDR :
всъщност, от това масло има 2 вида, леко различни но с еднакво име, ако едното е 2 лв, другото е 4лв. Винаги съм се чудил защо. Сега е ясно.
2026-06-23 12:37:44
8
iamkrisssss
Krisssyyy :
Само президент!
2026-06-23 10:19:39
7
To see more videos from user @dessy.travels, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About