@vlastalazur: Чи реальна в цьому році за указом президента демобілізація окремих категорій військових? Свою думку висловив Анатолій Козел з позивним «Купол», командир 53 ОМБр (2024), полковник запасу ЗСУ. Раніше міністр оборони України Михайло Федоров заявив, що від кінця осені цього року має початися процес часткового звільнення зі служби українських військових, які тривалий час перебувають в армії, це відбуватиметься за указами президента. За його словами, указ голови держави матиме пріоритет над контрактами, які підписують військові. Міністр уточнив, що для звільнення буде два критерії: скільки днів людина на службі в армії і скільки була на бойових позиціях. #демобілізація #зсу #армія #україна #новини #тiktokукраїна
@vlastalazur
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 08:13:47 GMT
Music
Download
Comments
W :
ситуація стабільно хренова😳
2026-06-23 12:12:18
87
Alabay :
Це працює як той зелений пєтушара нам відпуски добавив 15 діб. Ми оті 30 не в змозі відбути, тепер не відбуваємо не 30, а 45. Країною керують Голобородькі...
2026-06-23 19:58:50
50
Посторонним В! :
А що змінює підписання контракту?
2026-06-23 13:36:56
12
Andrey_2022 :
Сзч
2026-06-23 10:00:50
52
vitalj :
не вірю
2026-06-23 09:23:48
26
com.serik.ya. :
короче понятно все
2026-06-23 09:28:35
57
Руслан :
яким законом можуть зробити демобілізацію
2026-06-23 13:33:32
3
🇺🇦Yankee🇺🇦 :
та не працює, одумайтесь
2026-06-24 03:22:43
4
TOR :
Ні.....
2026-06-23 11:50:31
4
Юлія Борисівна :
2026-06-25 04:31:54
0
Оксана :
Думала, що з бронюванням буде все не понятне . Але знайшли допомогу нам все розказала і тому вдячна, бо самі б ще довго розбиралися і кому потрібно пишіть
2026-06-23 12:43:59
0
Андрей Иванов51190 :
мне непонятно почему президент не спросил сразу а начел говорить о демобилизации???
2026-06-25 12:13:48
0
user62212392997608 :
ні
2026-06-24 06:08:30
0
Наталі Попова :
ні
2026-06-23 17:30:25
0
Про100 Льотчик :
А я при чому, що людей не хватає, уже 5й рік давали можливість зробити реформи, контракти, оплати, мобілізацію нормальні. Я своє виконав уже на 500 процентів, а влада?!
2026-06-23 09:48:31
52
Andrey Nebotov :
Нет конституции - нет государства
2026-06-23 13:48:21
11
Fox :
🤔 есть вопрос
Зачем создавать новые бригады когда есть огромное количество разных бригад укомплектованных только на половину, как людьми так снаряжением и всем остальным.
2026-06-23 10:14:28
18
Максим :
ибо нефиг было понаделывать кучу бригад. доукомплектуй одну нормально а не сделай 5 по 20% комплектации
2026-06-23 13:07:28
6
Вадим :
брехня на брехні
2026-06-23 09:28:48
24
Олександр Хоровий :
сзч ніхто невідміняв
2026-06-23 09:41:48
17
userwr7gtcbtsz :
м'яко стелять але твердо спати
2026-06-23 12:19:22
6
Витя Дерхо :
так и что вы сделали с мотивацыей
2026-06-23 09:56:11
7
Kokos_corgi :
Сумський напрямок - катастрофічно не вистачає людей
2026-06-23 09:42:11
5
bunny :
сказав все по факту
2026-06-23 11:12:52
2
To see more videos from user @vlastalazur, please go to the Tikwm
homepage.