@vlastalazur: Чи реальна в цьому році за указом президента демобілізація окремих категорій військових? Свою думку висловив Анатолій Козел з позивним «Купол», командир 53 ОМБр (2024), полковник запасу ЗСУ. Раніше міністр оборони України Михайло Федоров заявив, що від кінця осені цього року має початися процес часткового звільнення зі служби українських військових, які тривалий час перебувають в армії, це відбуватиметься за указами президента. За його словами, указ голови держави матиме пріоритет над контрактами, які підписують військові. Міністр уточнив, що для звільнення буде два критерії: скільки днів людина на службі в армії і скільки була на бойових позиціях. #демобілізація #зсу #армія #україна #новини #тiktokукраїна

@vlastalazur
@vlastalazur
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 08:13:47 GMT
71177
2171
73
404

Music

Download

Comments

wwwswwwsw
W :
ситуація стабільно хренова😳
2026-06-23 12:12:18
87
alabay673
Alabay :
Це працює як той зелений пєтушара нам відпуски добавив 15 діб. Ми оті 30 не в змозі відбути, тепер не відбуваємо не 30, а 45. Країною керують Голобородькі...
2026-06-23 19:58:50
50
appleuser666592582
Посторонним В! :
А що змінює підписання контракту?
2026-06-23 13:36:56
12
andrey_2022_777
Andrey_2022 :
Сзч
2026-06-23 10:00:50
52
vitalj574
vitalj :
не вірю
2026-06-23 09:23:48
26
com.serik.ya
com.serik.ya. :
короче понятно все
2026-06-23 09:28:35
57
user4793011433810
Руслан :
яким законом можуть зробити демобілізацію
2026-06-23 13:33:32
3
bogdan_root
🇺🇦Yankee🇺🇦 :
та не працює, одумайтесь
2026-06-24 03:22:43
4
tor65932
TOR :
Ні.....
2026-06-23 11:50:31
4
yulyazinchenko0
Юлія Борисівна :
2026-06-25 04:31:54
0
oksanka.kss
Оксана :
Думала, що з бронюванням буде все не понятне . Але знайшли допомогу нам все розказала і тому вдячна, бо самі б ще довго розбиралися і кому потрібно пишіть
2026-06-23 12:43:59
0
dy1rh5esw2hg
Андрей Иванов51190 :
мне непонятно почему президент не спросил сразу а начел говорить о демобилизации???
2026-06-25 12:13:48
0
user62212392997608
user62212392997608 :
ні
2026-06-24 06:08:30
0
natalytysya
Наталі Попова :
ні
2026-06-23 17:30:25
0
andreiobodovskiy
Про100 Льотчик :
А я при чому, що людей не хватає, уже 5й рік давали можливість зробити реформи, контракти, оплати, мобілізацію нормальні. Я своє виконав уже на 500 процентів, а влада?!
2026-06-23 09:48:31
52
andrey.nebotov
Andrey Nebotov :
Нет конституции - нет государства
2026-06-23 13:48:21
11
fox_alex55
Fox :
🤔 есть вопрос Зачем создавать новые бригады когда есть огромное количество разных бригад укомплектованных только на половину, как людьми так снаряжением и всем остальным.
2026-06-23 10:14:28
18
m.makss1984
Максим :
ибо нефиг было понаделывать кучу бригад. доукомплектуй одну нормально а не сделай 5 по 20% комплектации
2026-06-23 13:07:28
6
user9334671363066
Вадим :
брехня на брехні
2026-06-23 09:28:48
24
user982435531115
Олександр Хоровий :
сзч ніхто невідміняв
2026-06-23 09:41:48
17
userwr7gtcbtsz
userwr7gtcbtsz :
м'яко стелять але твердо спати
2026-06-23 12:19:22
6
user2657233205560
Витя Дерхо :
так и что вы сделали с мотивацыей
2026-06-23 09:56:11
7
kokos_corgi
Kokos_corgi :
Сумський напрямок - катастрофічно не вистачає людей
2026-06-23 09:42:11
5
bugs1_bunny8
bunny :
сказав все по факту
2026-06-23 11:12:52
2
To see more videos from user @vlastalazur, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About