Itt az a durva, hogy egy zászlón akadnak ki ,de a sok gyülőletkeltő plakátok azok rendben voltak sok milliárd adófizető pénzéből. Látszik itt a hozzászólások alapján célbaértek. Puszika mindenkinek.
2026-06-23 09:53:59
17
csabi :
kő........
csög
2026-06-24 03:48:08
17
kylien77 :
mocskos buzerànsok
2026-06-23 14:58:07
15
xtabest :
Ki az aki állandóan a pride-dal foglalkozik? Ki az aki folyamatosan a heteroszexualitását reklámozza, mert anélkül senki nem hinne neki? Ki az akinek minden második szava, hogy "ocskos muzik"? A látens melegek viselkednek így és persze Novák Előd 😂. Inkább vállaljátok fel magatokat, nekünk is könnyebb lenne. ❤️🏳️🌈🏳️⚧️🌈❤️
2026-06-23 09:25:58
13
Hunter :
Öreg.uzi🤡
2026-06-23 14:26:25
10
Tibor Nagy :
beteg vagy
2026-06-24 15:35:23
25
Nevem senki :
Rohagyál meg tiszás köcsög
2026-06-23 10:03:21
8
SASI :
2026-06-24 05:35:29
21
NoelVermillionArmpitLover🇭🇺 :
A kommentek miatt is van pride. Hogy dögölne meg minden homofób
2026-06-23 14:22:34
5
Isti :
Buznyák
2026-06-23 11:24:10
8
lagi501 :
Te 🤡🤡🤡 vagy és buzi is 🤦♂️🤦♂️🤦♂️
2026-06-23 09:06:55
8
Kristof :
gondolj bele ha apad most latna teged mit gondolna
2026-06-23 09:23:11
6
MegadethLaci :
buzi aki hetero!
2026-06-23 11:14:17
5
Sowhat :
A 🏳️🌈zászlótól epét hánynak de a háború-bomba-mindmeghalunk az tetszett nekik.
2026-06-23 09:49:45
15
🐱 cica :
Jó sok buzi van
2026-06-23 10:50:32
24
Vihar Pasi :
plusz egy buzi aki büszke is rá😁😁
2026-06-23 08:51:24
12
József Pákozdi :
ratyi
2026-06-23 09:25:41
10
Miklósné Ondrék :
Büszke lehetsz magadra zsibbat
2026-06-24 01:05:21
20
Leesan8668 :
Undorító egy ember vagy...
2026-06-24 20:59:33
7
Perniciosa :
ezt jól mondtad😆 kiálsz a sz@rságért😂
2026-06-24 15:42:54
13
To see more videos from user @joci816, please go to the Tikwm
homepage.