@cluj.1: Oana Murariu explică cum un șef de promoție la medicină iese pe locul al II-lea la un concurs unde candida singur #medicină #stomatolog #dentist #oanamurariu #cluj #șef_de_promoție #concurs
Participi singur dar ieși pe locul doi asta da performanță a organizatorilor 😂😂😂
2026-06-23 10:44:59
158
Adrian :
toate posturile în instituțiile de stat sunt cu dedicatie
2026-06-23 10:35:46
116
ZTA400 :
Exact asa.
2026-06-23 14:57:21
0
Radu Dumitrean :
Toate posturile de la stat sunt cu dedicație indiferent de domeniu .
2026-06-23 14:06:18
17
Maria Mariana :
Felicitări, pentru demers această practică este frecventa în majoritatea instituțiilor atunci când se țin concursuri.
2026-06-23 13:18:53
25
Dany Dany :
Eu i aș pune pe MARII PROFI UNIVERSITARI SĂ DEA EXAMENE DIN 3 IN3 ANI.
2026-06-23 12:28:52
21
zian1010 :
Postul era pastrat pentru un medic pensionar ca sa faca cumul pensie cu salariu!Din cauza asta ne pleaca tinerii valorosi din tara!Drmisia pensionarilor!
2026-06-23 13:49:04
13
Gaby . :
Șpaga funcționează peste tot !
2026-06-23 10:28:43
44
Natloz :
Asa e România peste tot
2026-06-23 09:54:36
36
baron :
Felicitàri doamnà!
2026-06-23 08:43:34
32
Elisabeta Hedesiu Pe :
așa i in Romania oriunde
2026-06-23 08:45:29
64
Daniel Cristian :
Peste tot în țară este la fel
2026-06-23 09:45:48
43
Ioan Chirales :
Câtă dreptate aveți!
2026-06-23 09:10:17
55
mitric :
de aici și răspunsul lui Grindeanu cu depășitul unui concurent de pe locul 2..😂
2026-06-23 11:35:03
13
Cătălin Mosgoreanu :
Heyyyy... bravo pentru atitudine și pentru determinarea cu care apărați drepturile celor cărora li se încalcă drepturile...👏👏👏💪💪💪.
2026-06-23 15:53:46
19
pantilimonmaria28 :
FELICITĂRI DOMNIȘOARĂ!…🥰🥰🥰
2026-06-23 11:30:20
22
Ghiță Vracu :
Cum să iasă pe doi dacă a fost singur ?
2026-06-23 09:57:36
7
jok vendel :
mare adevăr spui dar nu vede nimeni
2026-06-23 08:45:16
25
Valerius :
practica dvs.trebuie generalizată..
2026-06-23 13:23:41
9
user5321096412230 :
Când postul este scos la concurs ,deja este ocupat !
2026-06-23 11:14:23
32
Idazz :
in Franța se bucura sa angajeze doctori
2026-06-23 15:34:49
7
Valeriu Draganesc458 :
Acesta este adevărul
2026-06-23 09:33:54
10
Silviu Stoica :
la concurs am fost informat ca noi suntem sa dam la numar...
ghici cine a castigat....
2026-06-23 12:49:29
15
ioantraila :
De aceea ne pleacă medicii din țară....oare știe cineva că azi 22 iunie sunt active în TOATĂ țara aprox.400-600 posturi ....iar anul acesta au terminat 7000 de medici ??????
2026-06-23 09:40:57
8
Dumi Doru :
cunosc ,fostul meu maistru a vrut sa se angajeze la PETROM.A fist singur în sala dar nu a înțeles cum a ieșit pe locul 2 .Și mi a spus ,,cum sa alergi singur pe un traseu și sa ieși pe locul 2?,,
2026-06-23 17:20:56
6
To see more videos from user @cluj.1, please go to the Tikwm
homepage.