I właśnie o tym mówię, nie musisz mieć ślubu dla całej rodziny, zastaw a postaw się . Super!! Ja nawet już mamie mówiłam, że taki planuje, to uznała że chce być świadkiem haha. Jednak rozumie moją decyzję, a wolałam komu jak komu , ale jej powiedzieć . Czy zrobię , nie wiem, ale plan jest
2026-06-24 09:43:58
201
patrycja.zdz :
No i super! Bez zbędnego pierdolenia a bo powinniście zaprosić, a bo powinniście zrobić tak.. to Wasz dzień i uczyniliście go najpiękniejszym 🥰 Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia ❤️
2026-06-25 17:39:14
88
Zyźka :
Ślub w tajemnicy to moje marzenie🖤
2026-06-23 14:06:42
50
A.M Vesper ~ autorka :
u nas było małe przyjęcie, a raczej obiad. Nie ogarniam wydać 150 tysięcy nas wesele na jeden dzień..
2026-06-25 04:58:14
64
Martapolinek8 :
Cudowny ślub 🥰🥰 bez tej całej sztucznej otoczki i fałszywych ludzi 🥰🥰 zazdroszczę
2026-06-23 14:00:16
25
livsko :
My bierzemy też ślub za granicą za rok, ale zaprosilismy samych rodziców, dziadków i rodzeństwo, będzie ok 15 osób, ale w gronie najbliższych 🥰
2026-06-24 19:15:10
33
jo.a.sia :
coś pięknego 🥰
2026-06-26 19:36:49
2
Ola :
Takie tajemnice to ja lubię😎 najpiękniejszy czas🫶🏻
2026-06-23 08:54:37
53
princes ❤️ :
ja miałam taki sam miałam yylko 7 osob
2026-06-23 14:11:00
12
Klaudyna :
A ja miałam 240 osób na weselu i jakbym mogła powtórzyć ten dzień zaprosiłabym więcej osob 🥰😂
2026-06-24 12:17:21
1
Jagoda :
Jak ślub to najlepiej tylko taki
2026-06-24 09:47:45
40
smooofy :
a ja nie rozumiem po co ukrywać swój ślub, to tak jakby wstydzić się przed rodzicami lub znajomymi kogo sie wybrało na męża/żonę XD
2026-06-25 10:11:56
1
𝑀𝑎𝑟𝑡𝑎 | mom & beauty :
Zrobiłam to samo, najlepsza decyzja 😊
2026-06-25 15:48:47
5
Noordefem :
Nie mam rodziców, w sensie żyją ale nie mam z nimi kontaktu, jak ostatnio zaczęłam myśleć że kiedyś może dojść do mojego ślubu to uznałam że ale ja nie mam kogo zaprosić poza rodzeństwem, jedną babcią, kilkoma przyjaciółmi oraz chrzestną bo chrzestny nie żyje. Dlatego też szanuję mocno decyzję o takim skromnym ślubie, bez hucznego wesela.
2026-06-25 06:10:07
18
Dagmara Zaremba :
też tak zrobiliśmy, najlepsza decyzja jaką podjęliśmy 🥰🫶
2026-06-25 16:33:00
6
O.Ch. :
Najlepiej
2026-06-23 09:14:24
5
🦋 Marta 🦋 :
Też bym chciała ale u mnie w rodzinie będą gadać czemu ich nie zaprosiłam….
2026-06-25 10:59:08
0
🎀ChristabelaDominaTemplarii🎀 :
ja miałam podobnie, byli tylko świadkowie, wszyscy się dowiedzieli dopiero jak na FB zmieniałam nazwisko 😂
2026-06-25 19:39:45
1
goodgameag :
Skąd ta sukienka?
2026-06-23 14:36:17
1
adventures :
najlepiej💕
2026-06-26 23:16:19
1
kulka :
2026-06-25 07:06:06
4
💜Gabi💜 :
zajebiscie to szanuje 👏👏👏
2026-06-25 12:52:12
4
To see more videos from user @ramimey, please go to the Tikwm
homepage.