@flaviusboiciuc: Cum să închei o Bătaie de Stradă în 3 Secunde (3 Ținte) Timpul te costă totul pe stradă. Nu „boxezi”, îl demontezi de la fundație. 👇 Dintre cele 3 ținte (Maxilar, Plex, Ficat), care ți se pare cea mai accesibilă în haosul total al unei bătăi de stradă? Lasă-mi răspunsul tău mai jos și argumentează de ce.
Am dat eu în maxilar și am primit amendă 400 de lei😂🥰❤️
2026-06-23 13:25:20
8
wyskol :
Felicitări Felicitări Felicitări
2026-06-24 10:11:32
0
tudorcostache08 :
RESPECT🙏
2026-06-23 21:47:28
0
tradr1 :
Hai să evităm cit se poate !!
2026-06-23 17:12:29
3
adrianstrambeanu :
bravo!
2026-06-24 06:47:22
0
Gyo&Bold :
nu am vazut
2026-06-24 09:12:25
0
marianbalaban87 :
super
2026-06-23 21:24:19
0
danielorban781 :
mulțumesc!
2026-06-24 06:34:21
0
Dan Herenean :
lovitura nr 2 ma costat ceva... pe stradă ma refer ...de atunci evit...🤣
2026-06-24 08:00:00
0
Adyalyady Adrian :
👏
2026-06-23 21:15:30
0
florinpieleanu60 :
nu am văzut
2026-06-23 18:24:04
0
Remus❤️ :
Plexul solar,preferatul meu💪
2026-06-23 21:42:04
0
SergiuRotar :
super explicații, reale si la țintă 💪💪💪
2026-06-23 19:41:34
0
ringo.238 :
Mulțumim pentru informații!
2026-06-23 17:25:00
0
Tiberiu Tedy :
dacă dai in maxilar s ar putea să scoți din buzunar după cam un preț de apartament😅
2026-06-23 10:17:46
6
🇷🇴George🇪🇸🇬🇧 :
eu am vazut si de la un șut in coaie 😂😂😂
2026-06-23 09:24:10
11
dandanezu659 :
NU AM VĂZUT ÎNTR-O LUPTĂ PE STRADĂ DAR CRED CE SPUI.
2026-06-23 17:35:40
1
Valentin Villingen-Sсhwenninge :
Din experiența mea de viață , am înțeles că cel mai înțelept lucru , e să eviți maximal bătaia .... chiar dacă vei arata ca un fricos . Ori te alegi cu leziuni , ori ai probleme cu poliția și plătești o sumedenie de bani ....
2026-06-24 07:55:59
0
Andrei :
🥰🥰🥰
2026-06-24 07:32:38
0
DoDo :
👌
2026-06-24 09:05:58
0
Bebeu :
👏👏👏
2026-06-23 21:00:13
0
Razvan Burgheaua :
🔥🔥
2026-06-23 11:20:15
0
To see more videos from user @flaviusboiciuc, please go to the Tikwm
homepage.