де ви берете такі розходи 3л 4.5л це може я неправильно щось роблю 5.6 до 6.5л теж Меган 12 рік боссе
2026-06-24 05:52:32
41
Zhmen Vinnitskii :
3 літри? Щось дох@я😜. В мене 1,5 літри в місті, по трасі взагалі 0.8 літри😁
2026-06-25 08:18:09
21
d.l.a.t.a.t.a_20_ :
хто що би не говорив але)
2026-06-24 16:33:16
9
roman.romanovi4 :
Один фільтр паливний 1100 вартує яке 2к за все ТО?🤔
2026-06-23 17:32:30
13
ataturk :
😂😂😂А що лікар каже
2026-06-25 15:01:54
1
valeriy2905 :
По місту 6)
2026-06-23 12:36:29
12
BÓBR KURWA :
фільтр повітряний 250, салоний 250, масляний 220, паливний 1200, масла ельф 5 л 1700... к9к і розхід чуток більший😂
2026-06-23 19:35:13
4
kazah_sula :
Рено кал полнейший. за пол года два мотора на замену . вот ваши к9к славные
2026-06-25 06:25:39
4
Maksim_ard :
какие 2.000 гривен, чувак трёшка стоит только канистра масла, какие четыре литра смешанные по городу от 5 до 7 зависит от убитости форсунок
2026-06-24 12:48:16
7
Александр Олександренко :
по городу 7 литров как некрути
2026-06-25 08:58:05
1
Макс Вишневський :
2.8 літра на 100км по місту!Продаю 2009р
2026-06-24 19:57:57
0
signup :
ото вже стелить. машини хороші але дуже переоцінені
2026-06-23 18:27:38
1
ром :
знайомі чомусь попродавали мегани, хоча і правду економні, покупляли фольци ,опеля
2026-06-25 05:31:20
1
Віктор :
брешеш немає такого . по місту 6 по трасі 4,5
2026-06-24 19:34:47
3
Serhii :
Скажіть будь ласка чи варто купувати автомобіль з даним двигвном к9к, якщо короткі поїздки в осному по місту. траса рідко. Через деякий час вилізе помилка по сажі і екології.
2026-06-24 13:36:28
0
Ванюха Кулак :
Рено меган 12рік дизель автомат замінив фільтра масло в двигуну та коробці з роботою 7800гр розхід 7,7 якось так.Двигун 1,5 к9к 110л
2026-06-25 10:01:24
1
Sergiy Ovhcarenko :
Природжений перекуп😅
2026-06-23 19:37:26
3
Vitaliy :
брехня
2026-06-24 19:00:56
1
Юрий Иванов :
барига.....
2026-06-23 20:08:19
1
Oleksiy Kulchytskyi :
два рази міняв турбіну, ремонтував всі форсунки
2026-06-23 20:20:10
1
Олег Батіг :
в мене 12 року,середній розхід 4,6
2026-06-23 21:07:39
1
Себастьян Перейра :
2к - вартість одного паливного фільтра)
2026-06-25 16:39:07
0
Mark :
росхід 7-10л не пи...
2026-06-25 13:47:07
0
Устичук Вітя :
і паливний фільтр 2000🤣
2026-06-25 14:08:27
0
ОlegBodya :
4 на 20км
2026-06-23 09:25:00
0
To see more videos from user @kent.cars, please go to the Tikwm
homepage.