@kodtajemnic: Kurzętnik zimą potrafi naprawdę zaskoczyć. ❄️ Z jednej strony masz tu wyjątkową drewnianą wieżę widokową z długą spacerową trasą, z której można podziwiać całą okolicę z zupełnie innej perspektywy, a z drugiej zimowy klimat, który robi jeszcze większe wrażenie, kiedy wszystko przykrywa śnieg. Do tego dochodzi stok narciarski, oświetlone trasy i cały ten vibe miejsca, które zimą żyje zupełnie inaczej niż w pozostałych porach roku. To właśnie takie lokalizacje pokazują, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby trafić na miejsce z charakterem, widokiem i prawdziwym zimowym klimatem. Jeśli lubisz punkty widokowe, zimowe kadry, narty, spacery i miejsca, które łączą naturę z atrakcjami, to Kurzętnik zdecydowanie warto zobaczyć właśnie w tej odsłonie. #kurzetnik #KurzaGora #ZimowaPolska #Polska #stoknarciarski
KodTajemnic
Region: PL
Tuesday 23 June 2026 09:16:24 GMT
Music
Download
Comments
kozik :
i cena wejścia kosmos
2026-06-24 06:43:22
36
Róża14 :
widok na składowisko opon 🤣
2026-06-25 18:40:45
1
Marcin :
cena wejściówki nie za chęca z daleka też ładnie to wygląda 😁😅
2026-06-23 20:01:13
20
konrad333222sss :
taki sam widok z zamku który jest obok i jest darmowy 😂
2026-06-25 09:35:19
2
🩷Wiktoriaaa🩷 :
moje okolice 👌
2026-06-24 09:47:40
2
franz :
Nic ciekawego tam nie ma
2026-06-24 10:00:21
17
🦌RoGaTy🦌Reni🦌 :
cena wręcz chora i właśnie dlatego sobie daruję przyjazd
2026-06-23 20:28:41
6
🪦DE"Mon :
cena biletu zniechęca
2026-06-23 20:57:25
24
kolorowa1993 :
Moje regiony ;)
2026-06-24 19:11:32
1
Michał Jobs :
ale restauracja wymiata pizza pyszna i inne dania i ceny spoko
2026-06-24 07:31:07
1
szoppracz :
Kurza góra nie dużo gorsza
2026-06-23 20:31:20
3
juleczka :
byłam nie raz , super miejsce i mega pyszna jedzenie
2026-06-24 04:26:24
2
Paweł :
o prosze, mieszkam 5 km od Kurzętnika 😁
2026-06-23 09:52:00
3
Szalony_Johny :
Moja wieś 🥰
2026-06-23 18:51:50
3
HFHDHDJDC :
o jest moje zadupie
2026-06-24 10:13:34
9
jaro0801 :
jestem budowlańcem 😎 i dla mnie jest to perełka budowlana i architektoniczna 👌 majstersztyk budowlany 😁💪
2026-06-23 19:19:16
2
user2950833002818 :
Kurzetnik
2026-06-23 18:32:01
6
michmach :
galileo?
2026-06-24 00:25:38
1
Patrykk :
bylem spoko sprawa
2026-06-24 01:51:19
4
Sylwek Sylwester41 :
Nie no coś pięknego 🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-23 18:42:47
4
🇵🇱Eżunia-73-NNM-🇬🇧 :
pieknie jest u mas . a ta wierza i zjazd narciarski , to jest suuper
2026-06-24 10:10:39
2
FX :
bez szału
2026-06-23 19:34:26
1
Rafał Wiśniewski :
cena zwala z nug za wejście ale okolica piękna zachody słońca zwalają z nug
2026-06-25 21:02:02
0
jabajka :
szkoda że koszta wejścia są tak kolosalne. patrząc na rodzinę 2+2 to już szarpie.
2026-06-23 16:19:35
8
koi.butterfly666 :
codziennie obok tego miejsca przejeżdżam, takie tłoki że mrówki nie mogą się przecisnąć 😂😂😂
2026-06-24 06:47:04
3
To see more videos from user @kodtajemnic, please go to the Tikwm
homepage.