Na, ilyen ötletes megoldást sem láttam még erre! Ügyes! 👏🏼
2026-06-23 12:48:20
73
Peter Kispeter :
Ez ilyen hangos ?
2026-06-26 14:33:59
5
Tamás Kovács :
nem hallom mit mondassz..!!!
2026-06-23 13:53:14
24
Blackk@real :
Ooooo hogy ez eddig nem jutott eszembe! Köszi! Drága anyukámnak adtál egy áldást ezzel! Holnap intézem is neki! 😉
2026-06-23 14:30:51
32
Denis :
Nem tudom hogy miért mondják hogy nem jó a mobilklíma..Akinek nincs lehetőségre másra,annak tökéletes.Nem az egész házat kell lehűteni egy 100.000 ft-os készülékkel.20-25 nm tökéletes.
2026-06-25 16:39:07
13
📛•𝔹𝔼ℝℕ𝔸𝔻𝔼𝕋𝕋📛 :
Ötletes, de az, h 2026ban még itt tart bármilyen klímagyártás technika, na az enyhén szólva röhejes....
2026-06-23 12:50:25
16
Gabi :
Ennyire hangos?😳
2026-06-24 08:47:03
17
MadzagM :
hogy mondod? nem hallom
2026-06-24 07:14:05
50
Richárd Richárd :
emberek ha 60nm-re vesztek egy olyan klimat ami 30nm-re van kitalalva persze hogy nem mukodik😂😂😂😂
2026-06-23 20:43:39
48
Gabriella :
Mi így oldottuk meg. Ablak levéve!😀
2026-06-23 19:22:23
15
Evelin Kamarás :
4cmes xps lap
2026-06-24 01:06:39
37
𝔎𝔞𝔱𝔱𝔶 :
Midea portasplit klímát vettünk az albérletünkbe, vígan lehűti a 80m2-t
2026-06-23 18:36:32
7
Attilaronto- :
😉
2026-06-24 19:50:00
7
fishalicious :
👍🏼
2026-06-23 19:39:50
17
Regina Orbán- Balog :
Tényleg működik! A klíma nélkül ebben a hőségben 26-27 fok szokott lenni a lakásban így viszont csak 23 fok van,ezzel a megoldással!
2026-06-23 09:30:31
5
Lansing :
👌👍
2026-06-24 13:13:55
12
zankonanari :
35 fokba nem hiszem hogy jó lesz.. 😬
2026-06-23 20:08:22
9
z :
Kidugod a megfelelő résnyi ablakon és hungarocell háromszöget vágsz alulra felülre, középen meg egy hosszú téglalap. Karton is jó. Ingyen. Szívesen
2026-06-23 21:19:19
5
Oomen Präsident :
Ez is egy megoldás
2026-06-23 18:01:45
11
seotox :
Jól megoldottad! szuper
2026-06-23 13:57:31
8
Orbán Dezső :
Szuper,nagyon ÖTLETES!!!
Ügyesek vagytok.
2026-06-23 09:42:00
7
esa :
ügyes!
2026-06-23 10:28:46
6
To see more videos from user @aphaone04, please go to the Tikwm
homepage.