@aphaone04: #mobilklima #albérlet #barkácsolás

AlphaOne
AlphaOne
Open In TikTok:
Region: DE
Tuesday 23 June 2026 09:25:24 GMT
523070
9038
517
4610

Music

Download

Comments

jake_shipman._
jakeshipman :
na ezt nézd 😂
2026-06-23 18:36:31
258
tikkktokkktina
tikkktokkktina :
Na, ilyen ötletes megoldást sem láttam még erre! Ügyes! 👏🏼
2026-06-23 12:48:20
73
peter.kispeter
Peter Kispeter :
Ez ilyen hangos ?
2026-06-26 14:33:59
5
tams.kovcs0
Tamás Kovács :
nem hallom mit mondassz..!!!
2026-06-23 13:53:14
24
blackkareal
Blackk@real :
Ooooo hogy ez eddig nem jutott eszembe! Köszi! Drága anyukámnak adtál egy áldást ezzel! Holnap intézem is neki! 😉
2026-06-23 14:30:51
32
user2884867582275
Denis :
Nem tudom hogy miért mondják hogy nem jó a mobilklíma..Akinek nincs lehetőségre másra,annak tökéletes.Nem az egész házat kell lehűteni egy 100.000 ft-os készülékkel.20-25 nm tökéletes.
2026-06-25 16:39:07
13
bernadett.555
📛•𝔹𝔼ℝℕ𝔸𝔻𝔼𝕋𝕋📛 :
Ötletes, de az, h 2026ban még itt tart bármilyen klímagyártás technika, na az enyhén szólva röhejes....
2026-06-23 12:50:25
16
gabriellaandrea01
Gabi :
Ennyire hangos?😳
2026-06-24 08:47:03
17
madzaggg
MadzagM :
hogy mondod? nem hallom
2026-06-24 07:14:05
50
richard0220
Richárd Richárd :
emberek ha 60nm-re vesztek egy olyan klimat ami 30nm-re van kitalalva persze hogy nem mukodik😂😂😂😂
2026-06-23 20:43:39
48
balazsnegabi67
Gabriella :
Mi így oldottuk meg. Ablak levéve!😀
2026-06-23 19:22:23
15
kamarasevelin
Evelin Kamarás :
4cmes xps lap
2026-06-24 01:06:39
37
kattyarinart
𝔎𝔞𝔱𝔱𝔶 :
Midea portasplit klímát vettünk az albérletünkbe, vígan lehűti a 80m2-t
2026-06-23 18:36:32
7
attilaronto77
Attilaronto- :
😉
2026-06-24 19:50:00
7
fishalicious1986
fishalicious :
👍🏼
2026-06-23 19:39:50
17
reginabalog94
Regina Orbán- Balog :
Tényleg működik! A klíma nélkül ebben a hőségben 26-27 fok szokott lenni a lakásban így viszont csak 23 fok van,ezzel a megoldással!
2026-06-23 09:30:31
5
lansing_1964
Lansing :
👌👍
2026-06-24 13:13:55
12
zankonanari
zankonanari :
35 fokba nem hiszem hogy jó lesz.. 😬
2026-06-23 20:08:22
9
z359319
z :
Kidugod a megfelelő résnyi ablakon és hungarocell háromszöget vágsz alulra felülre, középen meg egy hosszú téglalap. Karton is jó. Ingyen. Szívesen
2026-06-23 21:19:19
5
president_mr
Oomen Präsident :
Ez is egy megoldás
2026-06-23 18:01:45
11
seotox6
seotox :
Jól megoldottad! szuper
2026-06-23 13:57:31
8
user4461330981572
Orbán Dezső :
Szuper,nagyon ÖTLETES!!! Ügyesek vagytok.
2026-06-23 09:42:00
7
tutturuttutu
esa :
ügyes!
2026-06-23 10:28:46
6
To see more videos from user @aphaone04, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About