Pa kod nas prošle godine bila temperatura 49C pa preživeli,da ne govorim o tome da je sve funkcionisalo narod radio ništa nije bilo zatvorenoNe želim nikome zlo ali ima Boga...
2026-06-23 10:50:43
19
WOLT GIRL 💥 :
To nije nista, u leto 2003.godine bila sam u Francuskoj blizu Liona celu nedelju je temperatura bila 48c
2026-06-23 11:44:33
3
Aleksandar Sljiwac M :
🙃
2026-06-23 12:59:34
1
Aleksandar Antonijević :
Istorijski rekord je kod mene bio na sistemu u Kolubari gde je bilo preko 50 i biće ponovo
2026-06-23 11:33:03
1
KRJEJ Hdiej :
Možete pričati šta hoćete ali 80 ih kada je bilo 35-36 stepeni smatralo se katastrofom. Tada nije bilo ovakvih vrućina. Sve je toplije
2026-06-23 12:14:10
1
tebrica12 :
44 ujutru u Podgoricu
2026-06-23 13:17:18
0
🇲🇪KRISTIJAN🇲🇪 :
to u maju imamo u Podgorici
2026-06-23 12:38:15
0
darko :
na to još desetka da se doda i to je prava temperatura
2026-06-23 11:07:02
0
To see more videos from user @blictvofficial, please go to the Tikwm
homepage.