в 2011 на БСП(я навчалась поряд) продавали капець смачну піцу з куркою і грибами
2026-06-23 19:09:00
2
Inkognito :
Гарний огляд
2026-06-23 11:13:14
2
sashko :
Найкращий перекус, як на мене у Форі. Ще взимку там була в асортименті піца Ранчо за 99 грн, якої цілком вистачало наїстися за доволі демократичну ціну, але її вже прибрали. Шматок піци з АТБ за 60+ грн не йде в ніяке порівняння. Плюс у Форі щовівторка проходить акція, де одна піца з асортименту продається за 99 грн, що теж круто.
2026-06-23 18:04:14
2
Koshmaniuk Game :
перший!!
2026-06-23 09:52:51
0
💗Аnyuta💗 :
Я люблю больше сырную палочку
2026-06-25 19:07:57
0
Куль :
55 у нас в атб 36
2026-06-25 19:29:06
0
♰◄ρ✞ϻ✘►♰ :
так оно нагретое имба
2026-06-25 19:19:38
0
Nika :
це ковбаска а не сосиска
2026-06-25 21:05:15
0
Гусь_666 :
так оце останє курка гриби в АТБ 27 гривень вроді чи 25
2026-06-25 19:08:33
0
Соломія 💖💫💫 :
3
2026-06-23 09:55:51
0
To see more videos from user @pashcorp, please go to the Tikwm
homepage.