@pashcorp: Який перекус із АТБ найсмачніший?? #перекус #атб #атбмаркет #хачапурі #національнадегустація

Національна Дегустація
Національна Дегустація
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 09:48:05 GMT
237912
7643
64
607

Music

Download

Comments

chernenkosvetlana0
Світлана :
ціни завищені
2026-06-23 11:03:09
214
7krasotka
Юльчик :
Раньше называлось, форнети вся эта выпечка.
2026-06-23 11:45:18
317
rychakivska_k
rychakivska. :
Сосиска в тісті мені найбільше подобається 🥰
2026-06-23 19:51:19
28
_valeria_illashenko_18
_valeria_illashenko_18 :
у Велмарті дуже смачно спробуй
2026-06-23 14:21:16
32
_llorddd_
_llorddd_ :
там другая сосиска вкусная
2026-06-23 20:21:50
64
bountyo9
Карасьок :
шинка сир найкраще
2026-06-25 17:13:19
4
homepible647
🪵A-pams🌳 :
сосиска самая вкусная как по мне
2026-06-24 11:33:35
36
artem_rebikov
гребень :
чебуречки с атб это нечтоо
2026-06-23 23:18:26
13
krikkkkkki
Попайка :
Ролини с грибами самый топ не сухие и вкусные
2026-06-24 10:50:10
15
holooll4
инсейн :
последнее самое вкусное
2026-06-23 19:00:22
8
cherrrrywaves
helen :
туба з куркою і сирна паличка топ
2026-06-23 20:25:37
6
bogyaspottertrain13
Бодя :
это я покупал
2026-06-24 13:15:37
0
fenomen.2223
Fenomen 222 :
заморозка не смачна . це саме Форнетті😂
2026-06-23 23:09:43
1
p_vitalik_p
p_vitalik_p :
Форнетті на останнє схоже
2026-06-23 16:35:07
1
darjasushko
Daria :
в 2011 на БСП(я навчалась поряд) продавали капець смачну піцу з куркою і грибами
2026-06-23 19:09:00
2
culter25
Inkognito :
Гарний огляд
2026-06-23 11:13:14
2
s_justice_s
sashko :
Найкращий перекус, як на мене у Форі. Ще взимку там була в асортименті піца Ранчо за 99 грн, якої цілком вистачало наїстися за доволі демократичну ціну, але її вже прибрали. Шматок піци з АТБ за 60+ грн не йде в ніяке порівняння. Плюс у Форі щовівторка проходить акція, де одна піца з асортименту продається за 99 грн, що теж круто.
2026-06-23 18:04:14
2
makskoshmaniuk
Koshmaniuk Game :
перший!!
2026-06-23 09:52:51
0
nyuta841
💗Аnyuta💗 :
Я люблю больше сырную палочку
2026-06-25 19:07:57
0
usergaw9l6w0s5
Куль :
55 у нас в атб 36
2026-06-25 19:29:06
0
ptmx72
♰◄ρ✞ϻ✘►♰ :
так оно нагретое имба
2026-06-25 19:19:38
0
nikusiazx
Nika :
це ковбаска а не сосиска
2026-06-25 21:05:15
0
_6663948
Гусь_666 :
так оце останє курка гриби в АТБ 27 гривень вроді чи 25
2026-06-25 19:08:33
0
user6174161261150
Соломія 💖💫💫 :
3
2026-06-23 09:55:51
0
To see more videos from user @pashcorp, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About