Не розклад а прокладка має бути нормальна між сидінням та кермом
2026-06-24 05:09:59
201
DimaPysarenko :
Мав два х5 3.0 дизель їздив по 120-170 тисяч в рік все було топ не підводили машинки ні разу
2026-06-23 21:12:07
93
Roman Pearce :
Ну якщо двигун бензиновий то я думаю не варто далеко їхати , а дизеля в них самі надійні
2026-06-24 10:13:55
13
vovka_real :
на дальні поїздки ,краще на дастері....
2026-06-23 18:51:10
12
Vladimir :
Якый хозяин таке и БМВ😅
2026-06-24 10:03:24
21
DS_SERVICE :
На BMW далі сервісу не можно їздити🤣🤣🤣
2026-06-23 23:56:19
2
Vikdan :
😂😂😂Дивитись треба за машиною 💯💯💯
2026-06-24 07:14:37
24
NDT Inginiring :
Конечно 👍👍👍 на е70 да , именно так
2026-06-24 10:37:23
4
ШЕФ :
бмв купи нормальну ане корч🤣🤣🤣
2026-06-24 21:20:20
14
Олексій olna.com.ua :
так то не BMW то старе корито
2026-06-24 06:52:38
7
Lina :
Дві неділі у відпустці на BMW. 5 років катаюсь ! Треба обслуговувати нормально авто ! І буде вам щастя 😉
2026-06-24 05:40:24
16
miia1200 :
Купить одразу з евакуатором
2026-06-24 07:28:53
1
Nikolaevich :
2026-06-23 20:55:06
14
Oskar :
мені 55 ,Я більшість життя їздив на BMW і все на німцях . BMW , Mercedes ,PORSCHE. і ще ніколи не вертався на евакуаторі . Мабуть треба дивитись зв автівкої перед тим як кудись їхати .
2026-06-25 07:28:32
7
bushovskiy.v :
Машину треба обслужувати і будеш їздити на БМВ, а не на автобусі😅
2026-06-24 15:03:17
4
. :
треба мати не розклад, а вчасно обслуговувати машину!!!!!
2026-06-24 08:48:56
3
👨✈️Captain_Anatolii👨✈️ :
я ездил в одну сторону 2350км и обратно через 2 дня и нормально доехал итог 4700км
2026-06-24 15:07:03
5
Vadimiy :
то не бмв,то хлам,справжні БМВ не стоять отак на дорозі
2026-06-24 17:03:01
2
Roki :
А краще за все, БМВ залишити вдома і поїхати автобусом!!!!
2026-06-25 19:59:34
1
Skyline :
Обслуговуй по регламенту та якісними запчастинами і проблем не буде! Вже 4 бмв маю, знаю що пишу!
2026-06-24 10:40:06
3
osiris30_12_2014 :
BMWостались в 2000х
2026-06-25 09:02:55
2
Michael Bobrushko :
І каністра масла🤣😂😅
2026-06-24 07:53:04
1
Vasiliy borovoy :
це 100%🤣 корито
2026-06-24 13:34:45
1
Мішаня___0001 :
Має бути запасний мотор
2026-06-23 18:08:24
4
leon :
необязательно, нужно всегда ехать на двух машинах БМВ и хорошая машина и трос
2026-06-25 09:36:04
3
To see more videos from user @zernozbud, please go to the Tikwm
homepage.