nie no milionerzy z tiktoka się znaleźli w komentarzach jeden człowiek potrzebuję więcej drugi mniej najważniejsze cieszyć się tym co jest bo może być gorzej
2026-06-23 10:51:18
57
user2375945955514 :
i w baraku mieszka😂😂😂
2026-06-23 10:14:37
31
bartekmalina :
Niby sam a jednak z zespołem
2026-06-23 11:10:12
21
💪Koparkowy Nikoś💪 :
Nie ważne, ważne że jesteś szczęśliwy 😇😇
2026-06-23 15:33:14
50
EIKHUS :
65x21dni =1365 x 4,28 =5842,2 to w PL na każdej budowie masz więcej
2026-06-23 15:33:34
13
Mr.Collin :
Tak jak rzadko komentuje filmiki tak tutaj ogromny szacunek dla Pana, wszystkiego dobrego życzę.
2026-06-23 20:13:07
14
7grand7 :
w punkt
2026-06-23 10:12:54
6
Twoj.Stary23 :
pracuję we Włoszech na Tyrolu. za mieszkanie nie płacę jestem zameldowany więc się zasiłek należy obiad mam, 13e/h . godzin robię ile chcę aktualnie 11
2026-06-23 10:56:15
3
Donald Batyr :
A nie za 72?
2026-06-23 13:32:01
4
Mimo :
z pełnym szacunkiem dla ciebie i dla twojej pracy ale 65 to trochę mało mamy 21 wiek i okropne rachunki za 20 dni pracy wychodzi ci 1300 euro pozdrawiam
2026-06-23 10:31:00
2
Tedi :
Słuchajcie ze zrozumieniem , Mario nie ma rachunków , szacun dla niego , ktoś wybiera 30 lat kredytu a ktoś luzik 💪
2026-06-23 12:32:30
12
Marcin Domarus :
gratulacje jesteś wielki
2026-06-23 21:52:51
0
Paweł Ziółkowski :
tylko Ty pracujesz? jestem po prostu ciekawy czy jesteście w stanie się utrzymać za to. pozdrawiam
2026-06-23 11:02:07
1
Zwoleya Ina-Dynke :
Dobrze że mam 500e dniówki po podatkach
2026-06-23 11:18:08
2
mlody o :
Don Mario spokojnie,
2026-06-23 10:38:41
9
Życie od nowa :
Mario przyjacielu ja pracuję na rusztowaniach i mam średnio 150 euro dniówki.
Pozdrawiam.
2026-06-23 19:06:33
0
kciuk :
i nic nie robi
2026-06-23 18:24:16
0
👑 Paula 🌹 :
brawo
2026-06-23 14:05:47
1
mateusz.mozdzen :
ty robisz tak żeby starczyło na życie i czas dla rodziny a nie że po 16 godzin i z co z tego jak czasu nie da się kupić pozdrawiam
2026-06-23 11:13:43
9
szczery😈 :
szacun 🤝
2026-06-23 16:46:52
1
Zjadacz Dusz :
Komentarze piszą sami milionerzy :). Nie przejmuj się , niech osiągną przynajmniej to co Ty, piękne miejsce, rodzinę i spokój 😊.
2026-06-23 20:55:57
1
xxsqtt :
Można nadgodziny robić żeby więcej zarobić?…. Lub może można se jeszcze załatwić jakąś pracę po robocie od 5 do 13 mógłby pan odpowiedzieć?…. Pozdrawiam
2026-06-23 10:51:37
2
Iza :
brawo dla Pana 💪💪👏👏👏
2026-06-23 12:59:29
1
Jan Moller :
Elegancko 😊
2026-06-23 13:04:36
1
To see more videos from user @don.mario.polacco, please go to the Tikwm
homepage.