3 éves korában kerültem a nagyobbik lányom életébe. Azóta ő már 6. éves nagylány.. anyukája azóta a Feleségem és van egy közös 2 éves lányunk is. Sosem használtam és nem is fogom hogy "neveltlányom". Neki is én vagyok az apucikája. Ami számomra fontos, hogy egészséges, magabiztos felnőtt váljon belőlük ezért mindent megteszünk. A szívem egyik fele az övék, a másik a feleségemé. ❤️
2026-06-24 07:08:10
64
𝑎𝑐𝑠𝑖𝑛𝑐𝑠𝑖𝑘𝑒𝑒_ 👸🏽 :
Több ilyen férfit a világra 🙏
2026-06-24 05:59:42
305
GEROO :
A feleségemnek 3 volt mikor összejöttünk… Most 4 van a közös fiúnkkal együtt ❤️
2026-06-27 03:47:53
7
glamsupps :
De ritka az olyan ferfi aki elfogadja, nagyon aranyosak vagytok, Ur aldjon meg benneteket!💕
2026-06-23 12:23:43
203
💞💞💞MegérintŐ 💞💞💞 :
Nálunk is ez volt. 🥰A második randin, együtt mentünk a suliba érte. Hozott neki ajándékot, és együtt játszottak. ♥️Még azt is hagyta, hogy ki sminkelje a lányom. 😁🥰
2026-06-23 12:47:45
37
Rdcs_Bella :
Van a vér apa és a szív apa 🥰 ezt egy masik videoban hallottam es valoban igaz 🥰
2026-06-23 23:25:50
55
Adrus😈 :
1000-ből 1 😞 nagyon szerencsés vagy ❤️🙏
2026-06-26 19:03:37
6
szabinavegh :
nem is akármilyen a pasi.. 😊
2026-06-25 20:35:46
1
_.fatime._ :
Ha nem látom a szöveget és csak a videókat nézem, soha meg nem mondtam volna hogy nem ő a gyermekek vérszerinti apukája!😊 További boldog éveket nektek!🥰
2026-06-24 05:21:23
9
ramii_varadi21 :
Ritka az ilyen férfi❤️
2026-06-23 16:12:06
22
🦋 Pillangó 🦋 :
ha több ilyen lenne 🦋 gratulálok neked hozzá ❤️
2026-06-24 17:31:59
0
supernatural_0010 :
ez nagyon aranyos🥰
2026-06-26 08:19:34
2
Ancsika :
Gratulálok!Sok boldogságot kívánok Nektek szeretettel!Ritka,a mai világban 🥰❤️
2026-06-26 11:03:24
2
⚜️💎ANGELINA💎⚜️ :
Ritka! Isten áldása legyen rajtatok!🥰🙏🏼❤️❤️❤️😇😇
2026-06-23 15:05:00
9
🎀 Gipsy Girl 🎀 :
Bárcsak lenne még egy ilyen jó ember mint ő 😏😍
2026-06-25 15:52:20
3
✨#Luisi#✨Aďo✨ :
ugyan igy volt nalunk is 🥰több mint 4-évvel ez előtt,most meg már az esküvőnkre keszülődünk a lányaim nagyon izgatottak,ahogy énis🥹igazi kis családda csiszolódtunk átt az évek allatt🙏🥹👨👩👧👧💗😍🥰 nagyin cuki kis csalad letettek nagyon sok boldogságot🥹🫶
2026-06-23 18:33:27
7
Dius :
De szép család öröm nézni titeket ♥️(Titokban picit irigykedem persze csak jó èrtèlemben😉😉)
2026-06-23 17:57:50
4
Kitti 🤱🏽💕🐶🤍 :
Hihetetlen és varázslatos is egyben ezt látni✨💕 sajnos én még! nem hiszek ebben….! …de reményt adó ezt látni! Szépek vagytok együtt nagyon!!!🥰
2026-06-23 12:58:15
4
rafaelrepkaanita :
szívem le is szakadt🥹🥰🙏
2026-06-23 11:54:00
3
vikcso5 :
CSALAD❤️
2026-06-23 11:03:27
1
Tünde Csernus :
Engemet is nevelőapa nevelt fel 8 éves korom óta.A világ legjobb apukája volt nekem 😊😊
2026-06-26 16:21:18
1
M.Szimonaa. :
Nálunk azóta lett egy közös is ☺️
2026-06-24 12:28:48
2
Manó40 :
Szép család 😊 Ilyenkor kicsit lâttok reményt,hogy egyszer majd talán velünk is megtörténik .... 🥰
2026-06-25 16:55:26
2
Dzsesszika Dzsesszika :
nagyon szépek vagytok együtt nagyon sok boldogságot.. én is 3 gyermekes anyuka vagyok és több mint 2 éve egyedülálló remélem velünk is megtörténik ez 🥰☘️🫶
2026-06-23 23:53:56
6
To see more videos from user @napianyu, please go to the Tikwm
homepage.