@viktorartemenkonikopol: Нікополь: "Как - то так" Може, Віктор Артеменко, Ви трохи розширити свій кругозір хвалебних од і приїдете до мого району й покажете, де саме ховається те "найчистіше місто за всю історію", про яке так натхненно розповідаєте? Хто знає - раптом з Вашою появою тут щось зміниться: з'явиться хочь якийсь захист, питання зв'язку, а Wi - Fi зроблять не за залишковим принципом, то що. Дякую. "Как - то так". З повагою до Вас нікопольчанка Inna Nikopol. Шановна Inna Nikopol! З Вашого красивого відео я побачив лише квіти, голубів, чисті доріжки та, можливо, трохи сумну тишу. А от де саме ця краса знаходиться — чесно кажучи, не впізнав. Тож напишіть мені, будь ласка, у приватні повідомлення. Дякую і за теплі слова на мою адресу, і за небайдужість до нашого міста. На жаль, мушу зізнатися: німба над головою в мене немає. Тому роздавати Wi-Fi, покращувати мобільний зв'язок чи гарантувати безпеку одним своїм приїздом поки що не навчився. Хоча, погоджуюся, було б дуже зручно. Із задоволенням приїду у Ваш район. Покажете проблемні місця, а я покажу це нікопольчанам. А раптом і справді спрацює той самий ефект, про який Ви пишете? Особисто я на це дуже сподіваюся. З повагою до Вас і Вашої думки, Віктор Артеменко

Доброго вечора, ми з Нікополя
Доброго вечора, ми з Нікополя
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 10:45:28 GMT
3216
158
16
10

Music

Download

Comments

vika_viktorija_
Виктория :
Мій третій ❤️❤️❤️
2026-06-23 17:55:37
4
15052017liz
Інна :
Мій рідненький третій!🥰
2026-06-24 14:19:18
1
user5562977749167
Ирина :
👍 красота,мой любимый Никополь 🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰
2026-06-23 14:31:50
4
userw3iz84bsh6
Валентина Полянсь403 :
❤️
2026-06-25 19:29:46
0
valentina393940
Valentina :
Как хочется домой 😭😭😭😭
2026-06-24 08:41:39
2
user8871069847417
олена :
моя стежка до роботи🥰
2026-06-23 11:42:12
0
user82391020631865
Євгеній :
цє наш клуб
2026-06-24 08:50:35
0
user72080513674831
Наталия :
👍
2026-06-24 19:41:51
0
kasatik012
kasatik012 :
доброго дня вам . дякую вам за те що показуєте місто . Мій рідний край місто Герой місто Нікополь. я вже 5 рік знаходжусь в лавах ЗСУ. І дуже сумую за хочеться додому . хочеться на рідний район лапенку. рідна 11 школа ) річ порт . риб стан фонарь ))) там пройшла моя юність)
2026-06-24 12:43:02
2
verasawczenko
verasawczenko :
2026-06-23 14:49:28
0
user6263253771470
user6263253771470 :
Наше місто,наша радість біль болюча,Господи збережи наше місто і незламний народ в ньому🙏🙏🙏
2026-06-26 14:40:26
0
user8102660590514
Тамара :
🙏🙏🙏
2026-06-23 11:34:19
0
user6503138104434
Наталья Татаринцева :
👍👍👍
2026-06-23 18:26:03
0
user3627237740522
Людмила :
🥰🥰🥰
2026-06-26 13:06:53
0
To see more videos from user @viktorartemenkonikopol, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About