Хто написав цей вірш Велике Вам Дякую Дуже гарний і правдивий вірш про нашу Україну
2026-06-23 16:35:35
1346
Natachka :
браво автору. просто супер, до сліз.
2026-06-23 16:00:42
834
Таіс :
Павлоград теж просить слова.
Чую я сирену знову.
Тій мразоті наші хати
не дають спокійно спати🤬.
Та я гордий - наші хлопці, що чатують тих тварин, множать на нулі поганців, смаже наше ППО засранців🔥 !
Я стою перед Дніпром, а за мною Васильківка, Чаплине і Гуляйполе, і Шахтарськ та інші доли, які стримують удари проклятущих москалів.
Вірю, витримаємо, вцілієм, відбудуємо, зміцнієм !
Та вдихнем на повні груди волю степу і полів !!!
2026-06-23 17:24:53
804
𝕭𝖊𝖑𝖑𝖆💖 :
Який колективний вірш вийшов 😢 наші люди дуже талановиті
2026-06-23 11:00:33
1096
Оксана Старцева :
Боженьку,почуй молитви кожної людини в Україні🙏🙏🙏Допоможи нам,будьласочка!!!💙💛💙💛💙💛💙💛
2026-06-23 12:49:36
796
Валентина Андрощук987 :
які в нас талановиті люди🙏Все буде Україна!
2026-06-23 14:19:40
591
МАРІЯ :
ХТО ЗАПЛАКАВ😭😭😭
2026-06-23 11:33:36
3565
Валентина Ниркова :
Україна переможе . ❤️❤️❤️
2026-06-23 19:09:55
115
Ольга Каба :
Автору браво!Всій Україні важко,ми вистоїмо🥰
2026-06-23 19:14:41
84
Olena Koshylap :
Іра ви дуже талановита людина із великим щирим серцем
2026-06-23 12:14:29
128
Валентина Токарев268 :
Слухала і сльози текли, Боже бережи Украіну. 💙💛❤❤❤🙏🙏🙏
2026-06-23 11:50:22
401
allapiqqydna :
Боже, як це гарно, влучно й доречно, наші люди неймовірні.
2026-06-23 15:42:16
124
СВЕКРУХА :
Всі плачемо бо серце болить🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
2026-06-23 16:14:55
182
Ludmila :
Боже як важко це навіть слухати
2026-06-23 13:17:43
107
Viktoria_1111_ :
Велике дякую.Слухала і плачу.Як написано від душі.
2026-06-23 18:41:40
61
Олена :
Неможливо слухати без сліз 😢😢😢
2026-06-23 17:25:10
84
Valia Valentine :
Аж за душу взяло 😭😭😭😭
2026-06-23 11:01:42
75
ludmilabahmach :
Реву але так гарно написано
2026-06-23 17:51:01
45
Anna lotas :
Я вдруге вірш слухаю зо сльозами .Дякую всім хто допомогає 🙏♥️
2026-06-23 12:54:02
56
julissaa777 :
І Черкаси на звʼязку. Тяжко-важко та стоїм. Час від часу теж не спим.
2026-06-23 20:12:03
37
Fatinia :
слухала і самі сльози текли, дякую тому хто написав такі слова 🥰
2026-06-23 15:08:05
131
ekaterina_khoroshk0 :
Це просто шедевр
2026-06-23 11:42:50
55
user05928119781 :
я також плакала як всім тяжко!привіт з Дніпра!
2026-06-23 13:31:53
49
зінаїда :
я одна плачу?💞💞💞
2026-06-23 15:23:06
208
To see more videos from user @volonter_tarasyuk_iryna, please go to the Tikwm
homepage.