Я радий, що ти така зелена квакуха… не заздри, що ми можемо купити молоденьких, а не тебе😂😂😂
2026-06-23 17:24:37
3
svetlanavdn :
А вы вообще видели этих после 40? Лично у меня по внешке рвотный рефлекс срабатывает) Ты ещё забыла, что кроме пуза, еб... пропитого есть гинекомастия) Так они все поголовно после 40-ка такие 🤦🤦🤦 Да, печаль, печальная 🤦🤦🤦
2026-06-23 20:47:06
8
Ліснича Ірина :
ой, це точно 😂
2026-06-23 21:03:05
4
Світлана :
Сто процентов
2026-06-23 15:01:58
19
natali :
Щось у цьому є…..
2026-06-23 19:07:52
6
Зухра :
Сто процентов
2026-06-23 19:22:42
8
Ketrin :
100%
2026-06-23 20:30:20
6
Kets :
Точно!!!🥰
2026-06-23 18:09:44
5
🫧🦋Yuliya🦋🫧 :
заключительные слова в конце топ😂
2026-06-23 23:30:22
0
Tomek Tomek :
2026-06-23 22:25:30
0
Lady in red :
в садіку
2026-06-23 22:23:15
0
Jarickslav :
меня не любил никто в то время. что мне теперь делать?
2026-06-23 20:01:56
0
Katejda Надійка :
10000000000%🙏🥰
2026-06-23 22:02:33
0
Seawnderer :
Ну ну )
2026-06-23 22:36:00
0
@jjosecaracoluchades :
Даааа Я в 30 тоже не только в 40
2026-06-23 21:51:03
0
токseaчність :
Щось не видно коментарів від тих хлопчиків 😅
2026-06-23 18:09:57
12
LadyIKS :
Остання фраза була зайва!!! У них на себе завжди стоїть !!!
2026-06-23 18:27:56
6
Viktoria :
у мене все свое и машина и квартира,не треба нахлебники 😂,а жлоби хай живуть своє життя)))!
Йой!!!! Сказала всі мої думки))) все за грошики)) грошики=захист, якщо він його не дає, я то й можу сама ( і роблю, ми в стадії розлучення, донька не його, просто моя). Я ж якось вижила без його грошиків і зі своїми ручками (боже, які вони в мене золоті), то й без нього виживу))) авторе, дякую, ви молодчинка, як і я))) щастя вам і багато багато грошиків)) бо цей світ існує за грошики)))
2026-06-23 23:36:41
0
Ruslan Levantsov :
😂😂😂
2026-06-23 21:17:22
2
To see more videos from user @love__is43, please go to the Tikwm
homepage.