A ludzie nie wiedzą, że on oddając to na zbiórkę zrobił najlepszą rzecz. Miał do wyboru oddać 10% dla państwa lub oddać potrzebującym i to zrobił, te kwotę odliczył od dochodu i wtedy podatku zapłacił mniej
2026-06-25 06:09:03
26
nikoscars33 :
Tyle ogrodnikowi płaci w nowym domu
2026-06-26 08:46:09
4
_Tabaluga_* :
😂😂😂
2026-06-24 21:35:18
1
karo3l333 :
@kskaowkznxnej
2026-06-25 09:14:52
0
Łukasz Obrębski :
👍👍👍
2026-06-25 17:38:38
0
To see more videos from user @shotchelenge33, please go to the Tikwm
homepage.