@kseniabeztableta: Pan z obsługi powiedział że to chłodzi bo ma w sobie jakieś tam urządzenie dzięki któremu powietrze które leci z urządzenia jest zimne i że to nie działa jak klasyczny wiatrak , dlatego to kupiłam . Klimatyzację mam ale się zepsuła więc żeby ratować sytuację na chwilę kupiłam to co widać xd #wentylator #pogoda #cieplo