@gonluyorgun_:

Gülo 🌹
Gülo 🌹
Open In TikTok:
Region: TR
Tuesday 23 June 2026 11:33:40 GMT
3594
103
0
9

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @gonluyorgun_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

SZUKAM GRAFIKA DO WSPÓŁPRACY Potrzebuję pomocy w rozbudowie mojego sklepu internetowego na Cupsell i innej platformie, przebudowie moich stron www, robieniu nowch zdjęć, grafik, filmów, live-ów itp.  Taki collage zrobiłam dzisiaj z moich zdjęć, zrobię sobie trochę odbitek z nich dla moich widzów, w formacie 10 x 15 i 15 x 21. Odbitka w Rossmanie w formacie pocztówki to tylko 1 zł, w drukarni cyfrowej 50 gr. A jak ktoś dostanie ode mnie taki obrazek z moim autografem to chyba się ucieszy... W moim albumie fotograficznym, który codziennie noszę ze sobą w torbie mam 36 stron różnych wariantów moich wizytówek, zdjęć w różnych formatach, kalendarzy, pocztówek, naklejek (wszystko zrobione na bazie moich zdjęć). Tylko 0,5 kg albo 1 kg ulotek w mojej torebce, razem z wodoodpornymi pisakami, kopertami i piórnikiem. REKLAMA DŻWIGNIĄ HANDLU 🙂 Noszę taki album zawsze ze sobą, bo się przydaje, bo prawie zawsze ktoś mnie gdzieś rozpozna i mam co rozdawać moim widzom. Takie zdjęcia rozdaję za darmo... Lubię patrzeć jak moi widzowie się cieszą z takiego prezenciku - to nagroda za odwagę za podejście i przywitanie się ze mną... Trzeba do tego jeszcze występować i tworzyć w internecie. W czerwcu dodrukuję moje FANBOXY i inne FOTOGADŻETY...  ELA GAWIN KONTAKT: • tel./ Whatss App służbowy 606 285 176 prywatny 501 926 721 (tutaj mam BLIK) • Messenger www.facebook.com/elagawinknaga • e-mail elkagawin@gmail.com • SOCIAL MEDIA www.linktr.ee/elagawin
SZUKAM GRAFIKA DO WSPÓŁPRACY Potrzebuję pomocy w rozbudowie mojego sklepu internetowego na Cupsell i innej platformie, przebudowie moich stron www, robieniu nowch zdjęć, grafik, filmów, live-ów itp. Taki collage zrobiłam dzisiaj z moich zdjęć, zrobię sobie trochę odbitek z nich dla moich widzów, w formacie 10 x 15 i 15 x 21. Odbitka w Rossmanie w formacie pocztówki to tylko 1 zł, w drukarni cyfrowej 50 gr. A jak ktoś dostanie ode mnie taki obrazek z moim autografem to chyba się ucieszy... W moim albumie fotograficznym, który codziennie noszę ze sobą w torbie mam 36 stron różnych wariantów moich wizytówek, zdjęć w różnych formatach, kalendarzy, pocztówek, naklejek (wszystko zrobione na bazie moich zdjęć). Tylko 0,5 kg albo 1 kg ulotek w mojej torebce, razem z wodoodpornymi pisakami, kopertami i piórnikiem. REKLAMA DŻWIGNIĄ HANDLU 🙂 Noszę taki album zawsze ze sobą, bo się przydaje, bo prawie zawsze ktoś mnie gdzieś rozpozna i mam co rozdawać moim widzom. Takie zdjęcia rozdaję za darmo... Lubię patrzeć jak moi widzowie się cieszą z takiego prezenciku - to nagroda za odwagę za podejście i przywitanie się ze mną... Trzeba do tego jeszcze występować i tworzyć w internecie. W czerwcu dodrukuję moje FANBOXY i inne FOTOGADŻETY... ELA GAWIN KONTAKT: • tel./ Whatss App służbowy 606 285 176 prywatny 501 926 721 (tutaj mam BLIK) • Messenger www.facebook.com/elagawinknaga • e-mail [email protected] • SOCIAL MEDIA www.linktr.ee/elagawin

About