@its.roxanaelena: A început sezonul festivalurilor și mi-au apărut pozele astea. Ani de zile am făcut securitate la festivaluri. Ploaie, noroi, caniculă, 12-14 ore în picioare. Mergeam oriunde era nevoie și luam orice tură disponibilă. Nu mă plâng. Mi-am făcut treaba, mi-am luat banii și experiența. Dar e interesant să mă uit la pozele astea acum. Pentru că ăsta este primul an în care lucrez full-time de acasă. Mă ocup de Amazon FBA și de produse digitale, iar activitățile astea îmi oferă libertatea să îmi organizez timpul diferit. Mâine plec la Disney cu fiica mea și sincer, mă preocupă mai mult asta decât ce festivaluri sunt vara aceasta. Viața mea arată complet diferit față de acum câțiva ani. Dacă vrei să afli ce fac concret și cum am făcut tranziția, scrie DETALII și îți povestesc. #mamici #transformare #libertate