Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@iryna_kaspruk:
Iryna Kaspruk
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 11:48:06 GMT
234605
1946
144
2651
Music
Download
No Watermark .mp4 (
17.73MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
9.54MB
)
Watermark .mp4 (
17.87MB
)
Music .mp3
Comments
Марія :
Цибуля вибирається до Іллі за старим стилем це 2 серпня,а до Петра за старим стилем 12 липня,прибираю часник, Але кожен робить по своєму
2026-06-24 03:30:53
108
В.В.М.68 :
тепер питання на якого Петра і Павла старого чи новонародженого😁😁😁😜😜😜
2026-06-24 02:34:26
97
Erka64@ :
Ще зарано,вона ще дуже зелена!
2026-06-24 07:55:59
14
user19729115397163 :
не треба нічого м'яти, вона і так буде гарна,
2026-06-24 03:39:48
51
Ірина Крісаньмир :
всему свое время природа сама знает
2026-06-23 19:51:33
75
Людмила . :
в мене вона самостійна😂😂сама лягла😁😁
2026-06-24 03:32:13
30
Ольга :
Если лук хороший ,он и сам лчжет по времени,а так засохнет и лук не вырастет
2026-06-24 02:41:42
82
Cerber :
люди вы с ума посходили? что вы делаете ?😂😂😂
2026-06-24 08:04:51
3
микола :
гарна нога
2026-06-24 04:33:15
10
ПРоСто ЛЕСЯ :
Наша сама впала😅😅😅
2026-06-23 15:22:27
28
sinitsa sinitsa :
а коли Петра Павла ,скажіть будь ласка.
2026-06-24 08:03:24
0
userehlf90bvf7 :
ніколи цього не роблю і цибуля супер
2026-06-24 03:28:23
7
Євгеній Токар :
це по старому стилю чи по новому 🤔 наче ще ранувато
2026-06-24 02:58:35
4
user5284446159261 :
все життя так робила
2026-06-23 22:40:57
4
Валя Опанасенко :
та ще рано
2026-06-24 02:49:52
2
Светлана Лященко :
Дякую за пораду спробую і я частину по топтати гарного врожаю вам та миру бажаю.
2026-06-24 05:25:23
2
Люда Кретова :
Коли це робити .В якому місяці.
2026-06-23 19:01:13
0
user60790374403507 :
В мене сама лягла
2026-06-24 06:54:36
2
Ден :
капуста біля цибулі ,це від білокрилки?чи про100 так вийшло?дуже цікаво😎
2026-06-24 05:52:29
1
olgasvinar🙂 :
Це весняну а зимову не положеш ,дуже груба шийка
2026-06-24 04:49:44
0
lida.ryliy :
ще рано.
2026-06-24 00:43:09
2
оо :
ще рано
2026-06-23 23:41:48
2
Alyona :
это чеснок на Петра и Павла.А лук в августе.
2026-06-24 06:56:47
1
Svetlanawesna :
У нас лелека топче😁😁😁
2026-06-24 02:51:27
1
Kateryna :
в мене і без мять гарна,тому це не показник мять чи не мять
2026-06-24 03:37:16
2
To see more videos from user @iryna_kaspruk, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Khi a côn hát mà thêm cả phần diễn vào bài hát #xh #xuhuong
Nak jimat grab terus 3 kotak weh! Lambat melepas nanti!! #mikampua #mikampuahalal #mikampuasarawak #mikampuaviral
Bach gaya😂youtube samikhankhilji #sskjokerz #quetta
@Rafael Cabral@Cê Tá Doido Festival @Humberto e Ronaldo @Panda 🐼 @Ícaro e Gilmar #mjmusiccy #copadomundo #sertanejo
#afcon2025 😂😂😂
singur masom khyali new pashuto song #new_pashuto_song🎧🎶 #100kviews✔️ #faryoupage #viral_video
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy