@iryna_kaspruk:

Iryna Kaspruk
Iryna Kaspruk
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 11:48:06 GMT
234605
1946
144
2651

Music

Download

Comments

user4185828147316
Марія :
Цибуля вибирається до Іллі за старим стилем це 2 серпня,а до Петра за старим стилем 12 липня,прибираю часник, Але кожен робить по своєму
2026-06-24 03:30:53
108
valeravodianickii
В.В.М.68 :
тепер питання на якого Петра і Павла старого чи новонародженого😁😁😁😜😜😜
2026-06-24 02:34:26
97
erka64986
Erka64@ :
Ще зарано,вона ще дуже зелена!
2026-06-24 07:55:59
14
user19729115397163
user19729115397163 :
не треба нічого м'яти, вона і так буде гарна,
2026-06-24 03:39:48
51
user5083531994575
Ірина Крісаньмир :
всему свое время природа сама знает
2026-06-23 19:51:33
75
dykrrsxjugoa
Людмила . :
в мене вона самостійна😂😂сама лягла😁😁
2026-06-24 03:32:13
30
user1255618258053
Ольга :
Если лук хороший ,он и сам лчжет по времени,а так засохнет и лук не вырастет
2026-06-24 02:41:42
82
cerber1284
Cerber :
люди вы с ума посходили? что вы делаете ?😂😂😂
2026-06-24 08:04:51
3
user5298075550004
микола :
гарна нога
2026-06-24 04:33:15
10
lesia_2023
ПРоСто ЛЕСЯ :
Наша сама впала😅😅😅
2026-06-23 15:22:27
28
sinitsasinitsa
sinitsa sinitsa :
а коли Петра Павла ,скажіть будь ласка.
2026-06-24 08:03:24
0
userehlf90bvf7
userehlf90bvf7 :
ніколи цього не роблю і цибуля супер
2026-06-24 03:28:23
7
evgeniytokar0
Євгеній Токар :
це по старому стилю чи по новому 🤔 наче ще ранувато
2026-06-24 02:58:35
4
user5284446159261
user5284446159261 :
все життя так робила
2026-06-23 22:40:57
4
user9306754974006
Валя Опанасенко :
та ще рано
2026-06-24 02:49:52
2
user1857104263123
Светлана Лященко :
Дякую за пораду спробую і я частину по топтати гарного врожаю вам та миру бажаю.
2026-06-24 05:25:23
2
ludakretova7
Люда Кретова :
Коли це робити .В якому місяці.
2026-06-23 19:01:13
0
user60790374403507
user60790374403507 :
В мене сама лягла
2026-06-24 06:54:36
2
kekc1900
Ден :
капуста біля цибулі ,це від білокрилки?чи про100 так вийшло?дуже цікаво😎
2026-06-24 05:52:29
1
user2861553024153
olgasvinar🙂 :
Це весняну а зимову не положеш ,дуже груба шийка
2026-06-24 04:49:44
0
lida.ryliy
lida.ryliy :
ще рано.
2026-06-24 00:43:09
2
user152905938714
оо :
ще рано
2026-06-23 23:41:48
2
alyona5617
Alyona :
это чеснок на Петра и Павла.А лук в августе.
2026-06-24 06:56:47
1
svitlanasv123vesna
Svetlanawesna :
У нас лелека топче😁😁😁
2026-06-24 02:51:27
1
kateryna8825
Kateryna :
в мене і без мять гарна,тому це не показник мять чи не мять
2026-06-24 03:37:16
2
To see more videos from user @iryna_kaspruk, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About