@gosciulesny: polskie wf #szkoła #lekcja

Gościu Lasu
Gościu Lasu
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 23 June 2026 11:51:33 GMT
173061
16012
217
169

Music

Download

Comments

nwgehenmskshdbs
. :
Nie zapominajmy o zniechęcającym podejściu nauczycieli takich jak faworyzowanie konkretnych osób, wymuszanie robienia ćwiczeń, których się ktoś boi. Osobiście przeszłam w podstawówce horror z naszym wf-istą i mimo, że szkołę skończyłam 9 lat temu nadal mam uraz i nigdy nienawidziłam wf
2026-06-25 17:57:35
1572
bbybat__xoxo
bbybat__xoxo :
plus w środku dnia lub z rana uczeń nie chce siedzieć spocony na lekcjach, to oczywiste, że się nie stara.
2026-06-25 20:56:50
481
nanq._
nana¹² :
z własnego doświadczenia te 10 godzin by zniechęciło każdego do ćwiczenia
2026-06-26 06:22:29
189
monikatlu
MrsMoniga :
Widzę, że od lat nic się nie zmienia w tym temacie, do szkoły chodziłam prawie dwie dekady temu, ale i tak ciągle była tylko siata…
2026-06-26 05:52:02
229
enganarmee
Enganarme :
Wf powinien być organizowany w formie zapisów na daną aktywność, tak jak jest na studiach
2026-06-25 08:16:53
94
stolikbezobrusu
Stolikbezobrusu :
Nienawidziłam wf przez całą szkołę wf oprócz klasy maturalnej, kiedy pozwolono mi chodzić do takiej salki, gdzie kiedyś był balet i z kilkoma koleżankami robiłyśmy pilates na macie. Dosłownie wystarczyło tyle. Wuefistka tłumaczyła nam też jak te ćwiczenia prawidłowo robić. Nienawidzę tylko sportów zespołowych
2026-06-26 06:43:26
116
difference_u
Monika 🫶 :
Przez wf w szkole znienawidziłam sport xd teraz po latach próbuje się przekonać, wymaga to wiele pracy 😅
2026-06-26 18:58:54
143
cs_go_franek
ReKiz grafitti :
Ja nie lubię wf bo przeszkadza mi w ćwiczeniu na siłowni bo dosłownie muszę wtedy zrobić dodatkową nadwyżkę kaloryczna bo wf to głównie cardio
2026-06-25 08:56:01
162
hari.hari713
Emka :
gimbaza- 3 lata siatki . lo ping pong albo siatka ,lub bieganie na zaliczenie - zajebisty wf 😂 tak bylam z tych ktorzy zawsze woleli kosza - nie mialam kiedy w niego grac na wfie ..dramat
2026-06-25 19:47:52
168
krzysiekwwa
Inglos :
Ze wszystkiego dosłownie robi się "biznes". Nie liczy się praca. Nauczyciel woli zorganizować płatne zajęcia jogi niż poświęcić 2 godziny na dodatkowy trening dla uczniów.
2026-06-25 16:52:20
89
panzermika
Mika :
przez 4 lata technikum unikałam wf jak ognia, miałam zwolnienie całoroczne. teraz z przyjemnością chodzę na pilates i jeżdżę na rowerze bo sprawia mi to przyjemność i nie muszę grać po raz kolejny w siatkówkę której nienawidziłam
2026-06-25 13:44:05
54
neothejester
Neo_the_jester :
Mam straszne problemy z koordynacją i celem z bardzo różnych powodów typu wada wzroku, problemy z percepcją itd, za to dobrze sobie radziłem w gimnastyce, torach przeszkód, grach terenowych itd. Ale co z tego, skoro i tak zawsze graliśmy w siatkówkę
2026-06-27 13:22:36
15
dominika.899
Misia :
W podstawówce było różnorodnie. Wszyscy ćwiczyliśmy. W gimnazjum i technikum mieliśmy 80% siatkówki..
2026-06-26 13:38:47
9
sebekchlebeksli
pan_studencik :
Jak dla mnie to troszkę szukanie wymówki, od lat sam idę pobiegać, robię długi spacer, ćwiczenia w domu czy na świeżym powietrzu też są aktywnością fizyczną
2026-06-25 05:44:36
6
wuwuera
wuwuera :
Jestem WFistką, która przerabia wszystkie sporty z programu nauczania. Po równo, tyle ile jest przeznaczonych na to godzin. Czyli koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną, lekkoatletykę, gimnastykę, zimą jak pogoda pozwoli to i sanki i lodowisko, latem rowery, badminton, tenis stołowy, mogę wiele wymieniać. A mimo to większość nienawidzi tych lekcji. Wiecie dlaczego? Bo każdy z Was ma inne oczekiwania. Jeden lubi bieganie, inny kocha siatkówkę, inna woli gimnastykę, itd. Macie podejście takie, że po co wam jakiś wybrany sport, skoro go nie lubicie (bo często jest tak, że sobie nie radzicie, jest trudny dla Was, więc odpuszczacie). Nie chce Wam się ćwiczyć, bo uważacie, że to bez sensu. Nie macie podejścia jak na innych przedmiotach, że realizujecie określone tematy, uczycie się ich, zdajecie i idziecie dalej, tylko że na WFie macie robić to co lubicie, inaczej nie ma to sensu. A prawda jest taka, że każdy ze sportów (czy je lubicie, czy rozumiecie, czy nie) Was rozwija i przyczynia się do Waszego zdrowia i poprawy zdolności motorycznych. Naszym obowiązkiem jest Wam pokazać różne sporty i ich nauczyć. Czy będziecie ze wszystkich kiedyś korzystać? Może nie. Ale na pewno każdy w końcu znajdzie coś dla siebie co będzie mu sprawiało radość i satysfakcję.
2026-06-26 12:55:57
5
_.735._
Ⓐmandamn :
ja bym chętnie pograła w jakieś sporty kosz siatka ale w podstawówce graliśmy jak chcieliśmy i nikt nie nauczył mnie jak mam grać teraz jestem w 1 klasie liceum i nie wiem jak się gra więc najchętniej biorę brak stroju
2026-06-25 22:17:54
48
panosiedem
www.lenatiktokuje.com.pl :
przez cztery lata liceum siatkówka z urozmaiceniem w postaci pingponga i zaliczenia z biegania dwa razy w roku.
2026-06-27 04:53:20
12
bowenochka
zhoubowen :
moją pasją od dziecka było łucznictwo, do najbliższej placówki gdzie mógłem je trenować było prawie 100km 🙃
2026-06-25 18:41:31
76
_maj.maj
Maj Maj :
Zawsze tenis i siatkówka😭
2026-06-26 00:53:39
17
bsnskgns
𝑩𝒍𝒂𝒏𝒌𝒂 :
chodizlam do klasy sportowej czyli mialam 10 godizn wf w tygodniu moja nienawiść do wf tylko wzrosla na przestrzeni lat pomimo tego ze lubie sporty chociaz obrzydzil mi biegania. przez wszytskie lata gralismy tylko w 3 rzeczy pilka reczna siatkowka lub lekkoatletyka pomimo tego ze na poczatku uwielbialam te sporty teraz nienawidze ich pan zawsze mial do mnie problem ze nie jestem tak dobra w te sporty jak inne przez co czesto slyszlam dogryzli z jego strony a nawet innych nauczycieli wf chve tez powiedziec ze to wcale nie tak ze nie lubie zadnych sportow bo gram w tenisa od 11 lat tanczylam plywalam i wiele innych to nie problem zawsze lezy w dzieciach
2026-06-25 17:35:31
33
jociechwyca123
agjsgk :
U mnie w podstawówce wf-sta sprawdzał dotykając nas czy mamy dobre spodnie, cyrk na kółkach. Od tamtej pory nie ćwiczyłam na wf, a problemów z nadwagą nie mam.
2026-06-26 06:07:39
19
beretts9mm
Beretta :
Jako nauczycielka - chciałabym robić z dzieciakami naprawdę fajne zajęcia, jak tylko mogę pytam się ich co chcą robić na wf, często niestety mam narzucone tematy lekcji, które MUSZĘ REALIZOWAĆ. Dużo dzieci teraz nie potrafi piłki rzucić, kozłować, skakać… to jest szerszy temat, ale również się z tobą zgadzam
2026-06-27 08:28:55
8
cichociemnyszop
cichociemnyszop :
Polubiłam wf w technikum kiedy było zawsze po 2 tyg jednego sportu i wszystko było jasne. Plus mieliśmy ten komfort że mogliśmy wielu rzeczy próbować np wspinaczki bo mieliśmy ściankę która nie była dla ozdoby ale realnie wykorzystywana 😊
2026-06-26 09:48:06
7
joanna.joanna0254
Joanna Joanna :
przykra sytuacja ale czas na zmiany ku lepszemu
2026-06-23 12:05:09
14
To see more videos from user @gosciulesny, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About