@dianchicha11:

dianchicha
dianchicha
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 12:13:59 GMT
265867
23671
110
20262

Music

Download

Comments

olena__nikitina
I'm_from_Ukraine :
який крем-сир? у вас що, день народження?
2026-06-24 21:13:09
799
kenkotiko
karyna :
вчора купила дві пачки 82% масла! без батьків, без допомоги, без жебракування. просто відкладала пів року і дочекалася акції в атб
2026-06-25 09:32:50
286
misha_beba
misha_beba :
2026-06-25 03:16:08
162
barbidokska_duduka
Tetiana :
Я, коли прийшла зарплата: " Ну, зараз, шикану! Куплю упаковку Езолонга і Нурофен експрес форте! "💪💪
2026-06-24 17:19:15
158
t.mariiss
t.mariiss :
що це за робота, що ви можете собі дозволити такі витрати? я теж так хочу!
2026-06-25 05:09:42
32
nadinkazironka
nadinkazironka :
Щось ви розігналися
2026-06-25 20:15:45
14
na...ro
Na Ro :
Мене боїться тільки туалетна бумага 😂😂😂
2026-06-24 14:12:27
22
dimmu3
Артем Олег :
я так на роботі і кажу: хлєбушка куплю
2026-06-25 06:05:22
20
andromeda_m0101
🤍 Andromeda 🤍 :
а роли де у цьому списку?
2026-06-24 14:54:28
11
_svetlana1102
SvEtLaNa😈 :
Ви що підглядали за мною в магазині,після того,як я отримала зп😂
2026-06-24 15:47:03
4
yulika.j.lia
𝓨𝓾𝓵𝓮𝓬𝓱𝓴𝓪🤍 :
крем-сир, то вже по багатому😁
2026-06-26 15:09:59
1
katrysia.86
KATRYSIA :
та це не манетка якщо на курочку і крем сир вистачає це вже огого грошенята з нашими цінами 😁😁😁
2026-06-25 06:09:16
10
tetianka_covka
совка :
І котячий корм та наповнювач🤩
2026-06-25 16:54:09
5
olena_math_tutor
Олена | Репетиторка математики :
Фігасє ви заробляєте
2026-06-25 12:33:51
0
user9506552999197
Марине :
каву не забудь 😁🤣🤣🤣
2026-06-25 13:41:03
4
mamella742
Mamella :
Не шикуйте так 🥰
2026-06-25 04:28:37
4
annrait
Ann Rait :
Купить доместос, порошок для стирки и ополоскиватель то вже запланирована покупка 😅
2026-06-25 03:39:11
24
yulichka_avramuch
Юлія :
Єтіть 👍😃🙈🫣😃
2026-06-24 16:32:57
2
alina1109
alina1109 :
І кофеееее
2026-06-24 08:31:22
1
brutal_death_metal
brutal death metal :
то дуже серйозні погрози 🥺🥺
2026-06-25 05:39:32
3
lanabee869
Lana Bee :
жалкіє четирє пачкі дєнєг
2026-06-25 07:05:50
1
nataljnet
Наталя :
По багатому 😅
2026-06-25 11:03:04
1
bambole17
ASICS :
мать, памажи з доставкою, брав все па акциі 1+1🤣🤣🤣🤣
2026-06-25 10:13:25
1
hikari__fox
crossstitchfox :
капнула вчора монетка, зробили невелику закупку, віддала борг, 10% в скарбничку, а все, вже пів монетки нема 😂🙈
2026-06-25 08:47:22
1
user8113438802576
Apple User438248 :
І мороженка?
2026-06-26 15:47:12
0
To see more videos from user @dianchicha11, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About