здавал нмт, полтора года ходил к репетитору, потому что класа с 6-7 практически ничего не учил, здал нмт на 134 из 200, для поступления нмт вообще не надо
2026-06-24 13:32:09
0
inst:odesovod :
в коледж дай Бог
2026-06-23 21:39:57
1
кеша :
на 143 бала я здав, прохідний!
2026-06-27 09:36:22
1
Ombudsman :
то моя реакція як я не готуючись здав на підвищену степендію балів 😂
і мої одногрупнийі які зцбрили і залом на просто степендію
ну хоча можна і пригати те що я попри обстріли ходив на навчання а вони просто ходили на екзамени і все
😁
2026-06-27 13:28:56
0
Dim4k :
🥰🥰🥰
2026-06-27 10:08:09
0
To see more videos from user @zhitomirskaya_byna, please go to the Tikwm
homepage.