ок, рахуєм...
3 рази по 10 днів, загальна щорічна відпустка
2 рази по 5 днів, це по сімейних обставинах
1 раз це 30 днів реабілітація.
тому все можливо, хоча і дещо фантастично
2026-06-24 12:37:40
1
уеvgench :
шо там? гончари працюють?
2026-06-24 12:42:14
1
🍉 DEN 🍉 :
🤣🤣🤣это жорстко 🤣🤣🤣
2026-06-24 07:24:29
1
Слава М :
🤣🤣🤣
2026-06-24 15:08:21
1
😈Відьма😈 :
😂😂😂
2026-06-23 12:39:34
0
To see more videos from user @mr.vladis, please go to the Tikwm
homepage.