M am mutat in Londra la facultate si bunica mea mi a spus sa ma duc LA PRINTESA KATE sa o rog sa mi gaseasca un job
2026-06-23 19:45:06
4777
stefania :
‘spune i situația ca suntem oameni toți’
2026-06-23 18:32:13
5476
izzy :
am fost la ginecolog si a trebuit sa platesc o gramada, si zice mama “dar spune le ca tie sa iti faca pe gratis ca nu ai bani la tine”
2026-06-24 09:59:15
945
Nora.Storm :
Mara, nu pe căldurile astea te rog
2026-06-23 18:19:48
1841
Lashez :
e de parcă nu trăim pe acceași planeta ma jur
2026-06-24 11:25:53
820
diiana :
O experiență originală n am 😂😂😂 am rămas fără job și îmi spune să îl caut pe fostul șef de la alt job, de la care am plecat cu scandal sau să mă fac stewardesa în condițiile în care mie îmi este rău de înălțime
2026-06-24 07:21:24
277
Emma Maria :
Prea accurate 😔
2026-06-23 14:14:16
287
mikeb0906 :
nr. 1 🤣🤣🤣🤣 . Nu știu în ce lume trăiesc ei dar vreau și eu 🤣🤣🤣
2026-06-23 18:47:13
540
Ana-Maria Chivu :
Mara, mi se zbate un ochi de nervi🫡🫡🫠
2026-06-24 11:11:26
156
Bricks with Manu :
Și mereu cele mai bune sfaturi le ai pentru noi, când e de aplicat la ei pauză (antrenorul care n-a jucat un meci de fotbal 😂)
2026-06-23 16:51:06
180
someone :
neironic tata a zis "pai mergi la sef si spunei sa iti creasca cu 1000lei salariul". lucrez la corporatie si fara 10.000 de targete indeplinite nu ai cresterea aia legendara de 5%. adica 120lei in plus
2026-06-25 09:56:13
61
Sorin Stoica :
Ce m-au luat dracii, apreciez ft mult chiar avea nevoie mulțumesc
2026-06-23 21:22:08
83
Marina Claudia :
DOAMNEEEEEEEEEEEE MĂ JUR EFECTIV DISCUTILE MELE CU MAMA !!!!!
2026-06-25 06:03:33
15
damaris_iorgu :
Stăm în chirie într-un apartament în Oberbayern 1,400€ și tot se plângeam mama că să ne mai scadă proprietarul chiria că e enorm. În timp ce ea a închiriat apartamentul cu 4 camere în Timișoara la o “cunoștință” cu 300€ doar pentru că mă-sa are cancer și soția lui e studentă. 😳😳😳 Așa beneficii vreau și eu să am chirie ieftină pe motive de sănătate/bani puțini.
2026-06-24 10:18:59
38
Maria :
heavyy on the rent part🥴 zici ca au crescut la pension si nu știu eu
2026-06-24 22:02:03
15
Maria :
credeam ca ai mei sunt mai speciali 😂
2026-06-23 18:08:25
27
Beauty The Cat :
mulțumesc Lui Dumnezeu ca mama ma înțelege perfect si imi validează orice simțire, ma susține cu orice si ma iubește
tata e in Ceruri acum dar si el m-ar fi înțeles perfect 🥹🥹
2026-06-23 17:12:20
84
. :
eu ma cert cu tata zilnic
nu înțelege ca am 30 de ani ...
2026-06-24 06:45:04
13
Anitta 👅 :
Videoclipul ăsta e atât de bun în cat m-a făcut să-ți dau follow, ești foarte frumoasă btw 💋
2026-06-25 10:16:46
5
panini :
2026-06-23 19:33:26
14
To see more videos from user @marastanciu26, please go to the Tikwm
homepage.