@interstelar84: 💔 Дівчинко, ти сильна, ти обов’язково справишся. Ти вийдеш із цього важкого стану, і попереду в тебе ще буде світло, спокій і щасливі дні. Ми всі молимося за тебе і віримо в твоє одужання. 🙏 Нехай кожен день наближає тебе до відновлення, а поруч завжди буде підтримка і любов тих, хто тебе не залишає. Той ірод обов’язково отримає своє покарання за все, що сталося 💔 🙏 Просимо всіх небайдужих долучитися до збору на лікування та допомогу: 🔗 Банка: https://send.monobank.ua/jar/9gRxchuvXY� 💳 Картка: 4874.1000.3873.8087. Кожна гривня та кожне поширення — це шанс на життя 💛