@avers_tv: Поліцейське авто «обнялося» зі стовпом: ДТП під Луцьком Автівка поліції увігналася в стовп. Як то кажуть, тихіше їдеш – далі будеш. Але ця ДТП сталась неподалік Луцька у селі Зміїнець. Кажуть, що за кермом їхав офіцер Підгайцівської громади. Зіткнувся з електроопорою близько 9.15 ранку. Схоже, стовп виявився найсильнішим учасником дорожнього руху. Чи то раптово вискочив шерифові на дорогу.