Számunkra a legjobb hely Nápoly! 😊 Mi imádjuk..1.5 év alatt 3x voltunk és már tervezzük a visszautunkat szeptemberre.. nem kérdés Nápoly egy gyöngyszem🩵🤌🏽 Aki érti és/vagy érzi ezt az életérzést, azt magával ragadja a hely, az biztos :)))
2026-06-24 17:07:57
3
izabella art :
nagyon koszos és nem bisztonsagos város
2026-06-25 08:56:10
1
Larks :
nekem egyik kedvenc helyem, pont a káosz miatt 😄
2026-06-24 09:37:00
9
Zsóri Péter :
Engem is sokkolt a közlekedés és a kosz, de ha emögött meglátja az ember a szépséget és az életérzést, akkor szerintem a város magával ragad.☺️
2026-06-24 07:55:01
14
jäger56 :
Voltunk Nápolyban, elég volt belőle!
Az idén Báriba tervezünk menni.
Valakinek van róla tapasztalata, mire számíthatunk?
2026-06-25 07:38:09
0
Spongyabob0002 :
mi ezzel a gond?
2026-06-25 05:48:42
0
DjAdrian90 :
A legjobb hely a világon🥰
2026-06-24 20:00:03
2
Rzsó :
Sajnálom, hogy csalódtál mi idén harmadszor megyünk.
Nem tudjuk megunni!! Budapest is koszos és húgyos !! Na és messze nincs meg az az életérzés, az emberek kedvessége ami Nápolyban!!🥰
2026-06-24 17:58:14
5
fucktiktokadmin :
Egyetértek ! Szeméttelep 👌
2026-06-24 11:57:53
5
KissKriszti :
Szerintem azért keringenek hírek Nápolyról, nem titok, hogy mi ott a helyzet. Nem mondanám, hogy tetszett. Autentikus, meg minden, de az olasz életérzést meg máshol, is meg lehet tapasztalni. A barátaim ellenben jól érezték magukat itt. Amúgy az Amalfi part nagyon turistás már 🥺, viszont nagyon szép. Érdemes nem csak a tengerpartot megcélozni, hanem felmenni a hegyi falvakba. Olasz ismerőseim mondták, hogy Salernotól délre nagyon autentikus, de arról senki nem beszél.
2026-06-23 14:48:44
9
MK :
Imádtam csodahely ❤️❤️🙏
2026-06-24 10:12:04
4
userchfkdqwjxj :
Van azért hangulata. De onnan tovább kell utazni Sorrentoba, Amalfi partra, a Vezuvhoz, Pompeihez, Capriba. Sorrento nagyon szép szerintem.
2026-06-24 10:43:04
1
Anna :
Mindig ilyen volt Nápoly 😊😊
2026-06-24 06:51:54
2
VegasOkosba 🎰 :
A limoncellos hasonlat zseni! 😂✌🏻
2026-06-24 22:38:58
1
Farkas Zoltán :
Menj el Pompei-be . Na az fantasztikus!! Na meg Capri is
2026-06-24 16:52:11
1
valeretoth73.nagyne06.30 :
Minden szavad igaz!!!
2026-06-25 05:48:33
0
Palló :
20 éve is ilyen volt.
2026-06-24 09:27:19
1
linka 🍀🍀🍀 :
Mindig is lyen volt sajnos de te milyen jo fely vagy !
2026-06-24 05:44:31
0
🧿Ⓜ️🅾️🙅♀️👩🎓 :
Nápoly és környéke már nem a régi , én egyszer voltam és soha többet 🤣
2026-06-24 06:50:38
0
KJoco :
2026-06-24 16:42:51
0
anna0628 :
Szemèttelep a làtottak alapján..
2026-06-25 08:36:08
0
Kiss Gyula :
Én is voltam többször Nápolyban!!!!Egy Igazi gettó telep!!!!!
2026-06-24 21:19:46
1
A.Róka!! :
na akkor nem megyek oda !!😂😂😂
2026-06-25 06:46:27
0
tóthkrisztina :
Gyöngyszem
2026-06-25 07:27:24
0
Csaba :
Nekem nagy csalódás volt .Igaz 4 éve voltam de nem vágyom vissza.
2026-06-24 08:49:17
1
To see more videos from user @bedoszaby, please go to the Tikwm
homepage.