Dacă vrei să te angajezi ,dai la interviuri ,de zici ca te iau la Nasa
2026-06-24 05:40:25
92
Jojo :
daca drepturile angajatului (primite prin lege) ajung beneficii date de angajatori... e clar🤣
2026-06-24 04:42:25
98
lasama sa te las :
sâmbătă și duminică lucrați, DA, de sarbatori legale, DA, de Paște si de Crăciun, DA, chiar si de Revelion ...deci nu mulțumesc
2026-06-24 03:41:42
62
Babi :
3 interviuri, o lună de așteptare și multe discuții care m-au făcut să cred că urmează să fiu angajat... La final, răspunsul a fost negativ, pentru că au ales un candidat mai potrivit pentru poziție (Deși am 5 ani de experiență în retail…) Dezamăgitor, măcar de îmi spuneau motivul real să știu și eu dacă e din vina mea sau nu am eu destule pile…
2026-06-24 09:48:48
21
oana.guler :
Aveti foarte multe chestii dragute ca si angajat al companiei Jysk. Ideea este ca pt un interviu la voi aveti foarte foarte multe etape online pana ajungeti la un interviu fizc, iar daca ajungi la cel fizic nici daca ai vrea sa te angajezi ca si pilot de zbor.. nu vreau sa fiu rautacioasa o spun din proprie experienta ca am participat la interviu in prima faza online si apoi la interviu fizic care nu exagerez cred ca a durat 2 ore, nu asta era o problema ideea este ca pleci de la interviu si ti se spune ca vei fi anuntat pt etapa urmatoare iar dupa o sapt ti se spune ca nu corespunzi din cauza experintei, experienta mea din cv fiind de aprox 10 ani in vanzare si relatie cu clientii.. dezamagitor a fost ca in final ati luat un om cu mult mai putina experinta, fiind orasul meu de unde sunt mic oamenii se cunosc intre ei…deci nu e chiar corectitudine
2026-06-24 08:10:42
37
Georgiaaaaa :
ce nu aveti? nevoie de angajați
2026-06-24 14:08:14
102
🔥 𝓓𝓪𝓷 𝓕𝓸𝓭𝓸𝓻 :
m-am dat dracu.. să primești concediu e beneficiu 💪💪💪
2026-06-24 12:40:12
19
Ionuț :
spune salariul brut sau net nu bonusurile ca acelea sunt opționale nu te poti baza pe ele
2026-06-24 03:31:37
57
alex :
Nu primești gratis fructe, cafea, lapte etc. Ești taxat lunar din salariul tău, X suma de bani pentru ele. De asemenea, primești voucherele respective, dar salariul tău în luna respectiva va fi mai mic cu câteva sute de lei. Nu prea e schema
2026-06-24 10:34:52
21
Bibi Stanciu :
Faceți reclama și când depui un cv și dai interviu zici că dai interviu pt medic chirurg ☹️
2026-06-24 07:37:08
20
Victoria25 :
Păcat de procesul de recrutare...este lung si plin de interviuri online.Ati eliminat interacțiune umana. Ca sa reușești sa treci de toate întrebările ai nevoie de multa răbdare sa aștepți răspuns....păcat 🥺
2026-06-24 07:22:43
47
Agape Irina Mihaela :
Ai de toate,da nu ai spus cât salar ai!!!
2026-06-24 06:59:08
11
Missy :
Da spune ca in proportie de 60% din timp il petreci in depozit, receptie, despachetare etc multa munca fizica. Sa nu descurajeze?
2026-06-24 09:36:36
7
Carpe Diem :
Mai bine ca în învățământ
2026-06-23 20:18:52
7
Cornelia :
Daca aveti atatea beneficii atunci de ce aveti nevoie de angajati? Pe bune? nu stiu de ce in general va place sa mintiti in anunturi , realitatea la interviu este alta.
2026-06-24 10:53:40
26
DHreseller :
am voie de ziua mea sa dorm in magazin?
2026-06-24 11:10:39
6
Gabriela :
Alo, nu ai spus nimic de salariu.🤣🤣🤣
2026-06-24 04:35:50
7
Denis :
Salariu - minim
2026-06-24 10:49:06
9
liviuursu620 :
ai uitat sa menționezi salariu motivant 🤣
2026-06-24 14:18:32
9
UM0215 :
Păi ce asigurarea e doar așa sau ? E un drept total pentru angajat și e asigurat de contract nu e un beneficiu !
2026-06-24 20:54:58
0
Liliana Iorga :
În dribeta Turnu Severin se fac angajări?
2026-06-25 05:48:31
1
Adriana Dorojinca :
programul tot de 7 ore este ? la interviu cand îi întrebi DC este de 7ore și nu 8 ore, îi răspund că este același lucru ...
2026-06-25 08:21:59
0
Andreea :
Ce drăguță ❤️spor ❤️❤️❤️
2026-06-24 19:15:31
1
purpled :
dupa program presupun iesitul
2026-06-25 08:06:59
0
Lolli😌 :
2 interviuri și 3 teste și nu m-au acceptat 😅😅
2026-06-24 12:23:11
4
To see more videos from user @letisia18, please go to the Tikwm
homepage.