блин как больно осознавать что он там не с энха..его высоких нот не хватает мемберам..Энха так улыбаются на концертах,что там высокие ноты хисына,в песнях..
2026-06-23 20:32:46
34
INTINYA SUKA KPOP/SOLOIST :
akhirnya bisa denger highnote nya lagi😭😭
2026-06-23 22:47:43
178
shea :
aneh ya rasanya 😊
2026-06-23 23:05:40
191
luvjwOon :
di saat yang lain seneng ngeliat evan debut,apa aku doang yang nangis?ngga kan?
2026-06-24 02:19:45
31
ريماس العَمري 🇸🇦 :
والله حرام الاغنيه كلها اوتوتون وهو صوته حلو
2026-06-23 23:07:10
26
Isabelle :
Yeah he should have stayed in the group cuz he is not that good for a soloist
2026-06-23 23:22:03
52
ju :
THE VOICE LIKE AN ANGEL
2026-06-23 22:56:38
21
To see more videos from user @myheeseungie, please go to the Tikwm
homepage.