21 рік на самоті, але досі не навчився радіти життю на одинці. і схоже ніколи не навчуся.
чесно, вже аж дратують ці тези про самодостатність та "внутрішню опору".
Вміти нормально існувати на одинці, та бути справді щасливим в ізоляції - це різні речі.
2026-06-23 17:03:40
0
To see more videos from user @wavyboi.061, please go to the Tikwm
homepage.