Кондитерський простір :
Моя мама бухгалтером працювала в алкогольній фірмі Союз Віктан, інколи брала мене з собою, а мені було 4-5 років. Боже, як я любила то все 😁 в сусідньому кабінеті були стелажі з бухлом усіляким, там директор сидів, я заходила і все то розглядала. Потім виходиш за двері, а там огромна територія вхідна, круглі залізні сходи на верх. Мені там завжди давали цукор в пакетиках, чай, цукерки, та печиво, все що було, те й мені 😁 а ще мама завжди за дешево там на території купувала йогурти, яких тоді в магазинах навіть не було. А її колега колись мене взяла на вулицю погуляти, я ще зібрала букетик і стрекозу вперше побачила. Ех)
2026-06-23 14:47:37