@tom_lena2: Як роблю гель для прання раніше вже розповідала.Але було багато запитаннь в коментарях, то ж знову розказую і показую пошагово. А для приготування гелю потрібно: 90 г.дитячого господарського мила, 3столові ложки( з гіркою) кальцинованої соди та 4л води. #своїмируками #гельдлястирки #гельдляпрання #засібдляпрання
Я роблю по вашому методу тільки кидаю 2 куски мила і 2 колпачка ополаскувача і стіраю .Краще за за всі порошки .
2026-06-24 04:57:42
6
INNES INNES :
А господарське звичайне мило піде ?
2026-06-24 06:05:38
2
Tanya🌷 :
дякую за пораду- спробую?
який термін зберігання?
2026-06-24 05:55:45
4
dyco3ovyckol :
Скажіть будь ласка, сода не лишає слід після прання на темних речах.Дякую.😍
2026-06-24 04:44:05
2
❤️alita❤️ :
можна коли встигне додати прямо туди кондиціонер. я збивкю блендером щоб об'єднати все. користуюся уже років 7 таким гелем. пере просто супер і гіпоалергенний.
2026-06-23 22:00:55
10
AllaNya :
краше Тайду для прання нічого не існує.....
2026-06-24 06:12:55
1
Таїсія :
доречі гель супер,але я брала мило відбілююче господарське помякшувач для запаху.І все Ок😁.
2026-06-23 19:40:33
11
Алла :
и через полгода покупаю новую стиральную машину сэкономила??????
2026-06-24 00:25:57
10
Алла Борисовна :
👍👍👍 ДЯКУЮ!!!
ВСЁ ХОРОШОЕ , ДАВНО ЗАБЫТОЕ СТАРОЕ!!!
2026-06-24 04:22:18
8
Наталья :
а що пралка каже ? якщо все добре , то треба спробувати
2026-06-24 04:36:02
2
🧚♀️ :
А води скільки берете?
2026-06-24 04:27:24
1
Аллочка :
можна замість твердого мила додати рідке господарське мило???
2026-06-24 02:55:57
2
user9qhviscsr0 :
Велике дякую вам
2026-06-24 03:15:52
4
Світлана :
Я теж зробила такий гель і тен нагріття води в пралці так налип накипом що капець, зараз негріє добре воду,треба міняти.
2026-06-24 05:43:43
0
Вера Бондар :
якщо не має господарського ,яким можно замінити
2026-06-23 19:49:23
1
🐶пані Олена та її животні😻 :
страшно за машину .
2026-06-24 01:38:42
3
Аnna :
У мене затухла суміш
2026-06-24 02:52:21
0
Касатик :
А вот это интересная информация, спасибо !!!
2026-06-24 04:27:16
3
ВІА :
Тепер тільки так і роблю,гарний засіб,дякую. 👍👍👍
2026-06-23 23:42:37
6
Валентина Кулагин325 :
а стіральні машині не шкодить?
2026-06-24 01:02:36
2
Руслан :
Это ополаскиватель или как порошок?
2026-06-23 20:54:05
1
____ALLENA____ :
я ще додаючи 1 капсулу для аромату і 100мл кондиціонеру.
🔥🔥🔥
2026-06-23 21:58:34
0
Діна Добрянська :
а соди скільки?
2026-06-24 02:16:01
1
Юлія Джулія Хулія :
Молодець 👍👍
2026-06-23 20:13:16
3
To see more videos from user @tom_lena2, please go to the Tikwm
homepage.