Olga Kotyk :
Люди які справді щасливі та реалізовані, не витрачають свій час на те, щоб поливати когось брудом. Вони займаються власним життям, своїми цілями та розвитком, вони можуть підтримати, похвалити, а якщо щось не подобається то просто пройти повз, а не ганьбитись принижуючи когось . Тому чужий бруд більше говорить про того, хто його ллє, ніж про того, на кого він спрямований. І дуже важливо давати таким « нещастям» відсіч. Не заради сварки, а щоб вони розуміли, що всьому є межа, і ніхто не має права переходити її. Терпіння Вам 🫶🏻
2026-06-23 20:18:42