imi place maxim ca se strange mai multa apa din canalizare decat de la ploaie ca eu canalizare din care erupe apa ca fantana arteziana nu cred ca ati mai vazut sincer sa fiu
2026-06-23 22:22:38
2
Mihaita :
2026-06-23 18:04:41
4
Traistaru Daniel :
Orașul nimănui
2026-06-23 19:41:05
0
bisku :
Daca mai ploua asa de cateva ori vom avea Marea Craiova
2026-06-23 22:40:56
5
nimenialtu000 :
Așa e la olteni vine marea la ei nu se duc ei la mare….. mai e puțin și vine târgul de Crăciun
2026-06-23 19:23:21
0
Adelin Adelin :
n-ai putut mai mult este?
2026-06-23 19:09:01
0
@S.U.L.T.A.N_🔞Vibe_ ✅ :
Lasă ca, nu mai plătim intrarea la piscină 🏊 😂😂
2026-06-24 02:30:26
2
Lascu Elena :
Am venit și eu azi la Craiova, dar inca nu ajunsese marea. 😂😂 Lăsând gluma la o parte, la cum ploua, era de așteptam, mergeam la un moment dat pe Express de la Slatina, și cu mai puțin de 70, nu vedeai in față.....
2026-06-23 20:25:11
5
IovanaMarathonLoft :
e de plans...
2026-06-23 20:23:20
2
Robert Pică :
Avem Târgul de Crăciun 😂😂😂
2026-06-23 21:23:15
1
👻Marius. s👻 :
2026-06-23 19:44:00
1
marianion336 :
👍
2026-06-23 19:30:04
1
marianmarin356 :
2026-06-23 19:07:07
1
diana dia :
Hai mă în Craiova
2026-06-23 19:13:02
1
Costy :
Marea de buget😂
2026-06-23 16:26:10
1
luizcordeleone :
2026-06-24 09:02:33
0
PopaDumitru 5 :
2026-06-24 09:58:36
0
DJZota :
Ce frumos
2026-06-24 09:38:25
0
尺ㄖᎶ乇尺✮⋆˙ :
aveti o barcă împrumut?🚣♂️
2026-06-24 10:00:24
0
To see more videos from user @syndy._.10, please go to the Tikwm
homepage.