Cukrász vagyok. Csak megsúgom a tortákba a tejszines krémet kézzel keverük el mindig. Máshol is így csinálták. Puszta, kézzel. 😁
2026-06-25 17:18:16
5
shark83098 :
Behalok ezen a narráláson !
2026-06-24 20:16:47
22
csabasimon459 :
a vérhas és gyomorbántalmak hazája👍👍👍
2026-06-23 15:27:13
20
gabi :
miért?
itthon is kézzel gyúrjuk a tésztát.
2026-06-24 07:52:52
2
𝐑𝐞́𝐤𝐚 :
✨PoFonVáGjA a TésZtÁt✨
2026-06-23 16:31:25
18
sasitomi :
Mondjuk ez a korábbi videókhoz képest semmi. Itthon is kézzel gyúrják a tésztát.
2026-06-23 22:16:10
2
Kata K :
Hatalmas a narrálás!!!!🥰😁
2026-06-23 17:14:40
13
ZodorJucus :
Engem a szemeteszsáknyi cukornál és a műanyag mosdótálnál meggyőzött! 🤗 A tusfürdő pedig csak hab volt a tortán.
Alig várom hogy soha ne próbálhassam ki.. 🤣🤷🏼♀️
2026-06-24 13:03:35
7
MannapetshopZeg :
igazi kézműves termék ...
2026-06-24 10:20:30
5
Gárdos Krisztián :
Nálunk is így készülnek az ételek.
2026-06-23 21:55:16
0
Horváth Vivien :
Biztos hogy nem ennék a kezükből
2026-06-24 09:58:03
4
🎸丰 † 𝔅𝔬𝔤𝔦 †丰 🥀 :
szó szerint kézzel készített
2026-06-23 16:14:45
6
Sanyi :
Tök jó mondja az instrukciókat.😅😅😅
2026-06-23 21:32:59
5
RatMan :
lehet az a víz az csatorna víz
2026-06-23 18:55:52
6
Szeretlek Jézus.❤️❤️🙏 :
😂😂😂
2026-06-23 19:36:58
2
margit1..1 :
és kész is a kézműves sütemény.🤑🤑
2026-06-23 19:31:11
3
Saca76 :
ez még teljesen jó!!!
2026-06-24 04:51:23
1
annaalmonds :
jajj
2026-06-23 18:20:48
1
✨💅🏻DÍVA✨😛 :
tusfürdő...
2026-06-25 14:03:26
0
To see more videos from user @fixfosashun, please go to the Tikwm
homepage.