@costyluca17septembrie:

CostyLuca17septembrie
CostyLuca17septembrie
Open In TikTok:
Region: RO
Tuesday 23 June 2026 14:45:41 GMT
174657
7596
83
905

Music

Download

Comments

adamhori92
Adam Hori :
felicitarii soferului🙏🙏🙏
2026-06-23 17:27:52
615
ufo.85
ボグダン :
“Ma scuzati nu stiam ca stiti legea am vrut si noi sa ne facem norma”😆
2026-06-23 18:43:57
699
ethernalblur
blur :
Ce naiba înseamnă "n-am putut sa opresc"?:///
2026-06-23 20:40:36
219
florinchingaru
. :
S-a încercat ceva da a rămas fără cuvinte:)
2026-06-24 08:03:15
110
mcmbraila1
Brăila McM :
CE CALMITATE PE OM ... BRAVO
2026-06-23 15:08:44
372
cosminmrn
CosMrn731 :
Bv omule că nu te ai lăsat intimidat.Si calmul.. ești top 👌🙏
2026-06-24 08:36:37
79
bcristian_
⚡️𝐂𝐑𝐈𝐒𝐓𝐈𝐀𝐍 🅱️⚡️ :
Si eu stau in zona si mereu am asteptat un moment de genu 😂
2026-06-24 04:22:39
66
ceaidement4
CeaideMentă :
a fost sancționat echipajul? Dacă nu, dece?
2026-06-24 10:02:22
96
emg.robi1kenobi
Robi1Kenobi :
Baiatu din TM cu tutoriale dacia ✌️🍻❤️
2026-06-23 15:07:46
65
mercedesfan25
Adrian T :
dacă nu are indicator de cedează înseamnă că e prioritate de dreapta.
2026-06-23 18:34:26
9
chiritoiuion
Ionică :
Ce a făcut?Și-a dat singur amendă?
2026-06-24 14:01:46
6
1906myh
M :
Vai...după voce te-am cunoscut....câte lucruri utile am învățat din tutorialele tale
2026-06-23 18:47:07
20
alllex07
Alexandru Florin :
Tutoriale Logan ✌️😅
2026-06-23 18:48:58
35
un.pul.frici
un pul! frici :
erau în misiune
2026-06-24 09:36:38
1
coco_driver94
coco_driver🚛 :
Dar șoferul care a înregistrat a dat inapoi pe sens unic. Dacă e sens unic nu e neregulamentar?
2026-06-23 21:56:11
1
mateidanieldragos
Daniel :
ok daca era invers erați sancționat dar nu a fost așa. deci, pe ei cine îi sancționează ?
2026-06-24 12:27:24
5
123sdggdkdjjscurt
123sdggdkdjjS :
Bravo
2026-06-23 20:07:49
6
dragosbasanciuc
dragosbasanciuc :
bv
2026-06-23 18:39:29
0
cristiancstn
Cristian Constantin :
2026-06-24 13:39:11
0
lucian.daniel64
Lucian Daniel :
în Timișoara 👍
2026-06-24 07:33:27
0
mihai_slav
Slăv Mihai :
de apreciat calmul cu care a vorbit
2026-06-23 23:01:45
1
cristiandehelean
DEHE :
Respect, ce a făcut el se numește abuz de putere, ar trebui sancționat.
2026-06-23 19:59:33
72
ostafidaniel10.gm
Ostafidaniel10 [email protected] :
Dații amendă polițistului pentru nerespectarea regulilor de circulație 😂😂
2026-06-23 18:42:41
89
aud.lumini
Axel :
nu am putut sa opresc a spus? 😂😂😂😂😂 loganu e greu de stăpânit, greu cu frânele 😂😂😂😂
2026-06-23 15:17:12
84
To see more videos from user @costyluca17septembrie, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About