Biletele prin sindicat sauOJT aveau incluse si 3 mese pe zi.
2026-06-23 19:00:56
16
♥️✨ :
Frumos. liniste, curat, nici un deranj nu era....
2026-06-24 10:53:11
14
Nita Gabriela :
cine a fost? imi aduc aminte ca nici un copil din bloc nu pleca in cel mai fericit caz la tara
2026-06-25 15:16:25
0
Vasile Niţu :
CORECT,, erau vremuri frumoase..❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-23 23:51:31
5
Trevizes :
Era foarte frumos
2026-06-23 15:59:24
6
Diana :
Nu prea era așa! Eu mergeam la mare cu mașina, în fiecare an mergeam în altă stațiune și ne cazam unde doream. De la mare mergeam spre munte unde mai stăteam vreo 2 săptămâni. De obicei eram plecați toată luna august! Și nu mâncam roșii cu brânză pe plajă 🤦🏼♀️
2026-06-24 14:41:05
1
Marcel Racovanu :
așa s a trăit atunci,...dar se pare că oamenii erau mai fericiți,..
2026-06-25 04:23:24
6
mirela84 :
Eram fericiți
2026-06-23 22:35:59
14
mamaie :
Nu mai judecti ce a fost pentru ca a fost forte frumos
2026-06-24 19:26:30
0
tomi.romania :
Se putea merge la hoteluri si fara programare prin sindicat. Nu mai exagerați. Si multi mergeau la gazda. Cert e ca stațiunile erau pline si la mare si la munte chiar cu penuria si localuri închise la 22.
2026-06-24 05:46:58
0
iulia :
Ce vremuri frumoase 🍀
2026-06-24 04:45:48
8
user4794251416169 :
Cei mai frumoși ani , eram bogați … aveam tot , eram fericiți
2026-06-24 05:32:14
1
ioanbalogh6 :
Vremuri frumoase.A fost frumos.
2026-06-24 09:50:02
7
Printesa Al-Maktoum :
Într-adevăr a fost foarte frumos. Va jur tuturor cu mâna pe inima
2026-06-24 06:14:18
7
a :
parcă filmat în URSS
2026-06-23 18:48:43
0
Joan Prepe :
Am fost la Saturn în 1974 - frumos. Am revenit în același loc în 2018 = catastrofa
2026-06-24 07:14:22
8
Giorgio Gino Inake :
pai si cum era?
2026-06-23 20:00:31
1
user023136867 :
Exact,mereu plecam cu părinți și stăteam 18 zile.
2026-06-24 04:18:33
5
michaelflorica94 :
Ce frumos era la mare atunci🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-24 14:03:01
6
AR :
Ce mi.placea atunci. .Mi se dadea de la servici bilet la mare....multe zile, vremuri bune. ehei, cand se mai intorc, oare?
2026-06-24 13:09:59
3
Camelia Paduraru428 :
Ce frumos era atunci ...
2026-06-24 16:33:35
3
ligiaValentina :
A fost odata!
2026-06-24 21:25:45
1
Gabriel :
era foarte frumos ,nu spune nimeni ca totul era gratuit ,și mare grija pentru oameni din partea sistemului ???
2026-06-24 21:34:38
0
Teodora Andreescu :
Frumoase vremuri.
2026-06-25 12:18:14
0
To see more videos from user @romanialtfel, please go to the Tikwm
homepage.