@romanialtfel: Cu familia la mare în stațiunea Jupiter - Partea 1 #romania #comunism #historytok #fyp #story

Viața cotidiană din anii ‘80
Viața cotidiană din anii ‘80
Open In TikTok:
Region: RO
Tuesday 23 June 2026 14:46:01 GMT
19707
1208
141
234

Music

Download

Comments

gheorghe.caragata
Gheorghe Caragata :
Biletele prin sindicat sauOJT aveau incluse si 3 mese pe zi.
2026-06-23 19:00:56
16
user18266261771733
♥️✨ :
Frumos. liniste, curat, nici un deranj nu era....
2026-06-24 10:53:11
14
nitagabriela6721
Nita Gabriela :
cine a fost? imi aduc aminte ca nici un copil din bloc nu pleca in cel mai fericit caz la tara
2026-06-25 15:16:25
0
vasile.nitu187
Vasile Niţu :
CORECT,, erau vremuri frumoase..❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-23 23:51:31
5
trevizes
Trevizes :
Era foarte frumos
2026-06-23 15:59:24
6
bmd_xiix
Diana :
Nu prea era așa! Eu mergeam la mare cu mașina, în fiecare an mergeam în altă stațiune și ne cazam unde doream. De la mare mergeam spre munte unde mai stăteam vreo 2 săptămâni. De obicei eram plecați toată luna august! Și nu mâncam roșii cu brânză pe plajă 🤦🏼‍♀️
2026-06-24 14:41:05
1
marcelracovanu
Marcel Racovanu :
așa s a trăit atunci,...dar se pare că oamenii erau mai fericiți,..
2026-06-25 04:23:24
6
mirela8405
mirela84 :
Eram fericiți
2026-06-23 22:35:59
14
mamaie265
mamaie :
Nu mai judecti ce a fost pentru ca a fost forte frumos
2026-06-24 19:26:30
0
tomi.romania3
tomi.romania :
Se putea merge la hoteluri si fara programare prin sindicat. Nu mai exagerați. Si multi mergeau la gazda. Cert e ca stațiunile erau pline si la mare si la munte chiar cu penuria si localuri închise la 22.
2026-06-24 05:46:58
0
iiulia78
iulia :
Ce vremuri frumoase 🍀
2026-06-24 04:45:48
8
user4794251416169
user4794251416169 :
Cei mai frumoși ani , eram bogați … aveam tot , eram fericiți
2026-06-24 05:32:14
1
ioanbalogh6
ioanbalogh6 :
Vremuri frumoase.A fost frumos.
2026-06-24 09:50:02
7
steapecer
Printesa Al-Maktoum :
Într-adevăr a fost foarte frumos. Va jur tuturor cu mâna pe inima
2026-06-24 06:14:18
7
a5973478
a :
parcă filmat în URSS
2026-06-23 18:48:43
0
joanprepeliuc
Joan Prepe :
Am fost la Saturn în 1974 - frumos. Am revenit în același loc în 2018 = catastrofa
2026-06-24 07:14:22
8
giorgio.gino.inak
Giorgio Gino Inake :
pai si cum era?
2026-06-23 20:00:31
1
user023136867
user023136867 :
Exact,mereu plecam cu părinți și stăteam 18 zile.
2026-06-24 04:18:33
5
michaelflorica94
michaelflorica94 :
Ce frumos era la mare atunci🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-24 14:03:01
6
adrianarosca00
AR :
Ce mi.placea atunci. .Mi se dadea de la servici bilet la mare....multe zile, vremuri bune. ehei, cand se mai intorc, oare?
2026-06-24 13:09:59
3
cameliapaduraru42
Camelia Paduraru428 :
Ce frumos era atunci ...
2026-06-24 16:33:35
3
user38867887462ligia
ligiaValentina :
A fost odata!
2026-06-24 21:25:45
1
user021269241
Gabriel :
era foarte frumos ,nu spune nimeni ca totul era gratuit ,și mare grija pentru oameni din partea sistemului ???
2026-06-24 21:34:38
0
teodora.andreescu1
Teodora Andreescu :
Frumoase vremuri.
2026-06-25 12:18:14
0
To see more videos from user @romanialtfel, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About