@veloplanetaukraine:

VELOPLANETA
VELOPLANETA
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 15:00:31 GMT
243288
2244
487
6907

Music

Download

Comments

k_i_sh4035
маньяк с лесного :
1800 гривен.
2026-06-24 05:22:48
654
a_l_e_x___95
A_L_E_X___95 :
В моїх глазах це просто велосипед, якому ціна 10 - 15 тис. грн. І не більше!
2026-06-24 05:47:09
169
viktorkravhcenko5
Viktor Kravhcenko :
я лутьше за ці гроші дім куплю
2026-06-24 04:54:10
104
talibacik
Талибасик :
серьезно есть такие овощи что покупают по такой цене??
2026-06-24 05:09:03
196
matvienko_vlad
Vlad :
за шо там повляма?
2026-06-23 20:40:31
75
andryevhen
Andryevhen :
Це ж ціна нової Yamaha, нафіг велик.
2026-06-24 07:44:11
12
stivi924
Stivi92 :
что врачи говорят ?
2026-06-24 06:35:54
136
vavrynchyk_misha_020
🐻🐻🐻 :
а що лікарі кажуть ??
2026-06-24 08:13:38
24
userdhez83a501
Асоціація футболу Нового Бугу :
пів ляма велік?)Так можна купить електричного мопеда або машину,або хату в селі)
2026-06-24 07:18:04
25
armeniadaky
007 :
а що лікарі кажуть ?😳
2026-06-24 09:26:45
18
user2460337910072
Дмитро🇺🇦🛞 :
Чотири ланоса
2026-06-24 06:54:26
16
user51584226665416
user51584226665416 :
10 штук баксів вєлік! Сказати, що я в шоці - це нічого не сказати!
2026-06-23 17:03:06
40
vovab.bor
Vovab Bor :
залишилось знайти карбонового велосипедиста який купить цей велосипед.
2026-06-24 07:57:05
18
arsenii823
Arseniy :
за полмиллиона я иномарку куплю
2026-06-24 07:11:40
10
petia071991
Petia1991 :
А де золото ще грам 300😂
2026-06-23 20:39:45
49
user5407976213250
BRO :
за $ 10000 лучше купить авто гарне
2026-06-24 09:53:01
5
user5415301163983
₴₴₴₴₴ДобрийЄвген₴₴₴₴₴ :
1600гривен..надо?))
2026-06-24 07:33:38
19
qaz7281
Qaz :
Як замовити бо нігде нема одразу розбирають
2026-06-23 20:46:39
18
jhughgjygbbj
wind🌬️ :
мне кажется или лучше уже купить е39 540?
2026-06-24 08:28:05
7
stasmak1022
Stasmak :
та який карбоновий він золотий должен буть як мінімум рама
2026-06-23 23:25:49
22
user1440140361209
Саша Саша 😛😛😛 :
максимальная цена 1000 гривен ты что Бро
2026-06-24 04:28:43
7
johntrivoltik
s1B1SbKa :
цена 80 края какие 500😆
2026-06-24 01:29:53
6
carlitoss_madrid
Carlitos_🇪🇸 :
Я лучше куплю Кубик Мерседес
2026-06-24 04:43:58
14
barbaritosun
Барбаріто :
А їде так само, як вєлік за 30k😅
2026-06-24 09:53:54
19
artemzpp
ArtemZpp :
Мої сни при температурі 39,7
2026-06-23 21:52:33
9
To see more videos from user @veloplanetaukraine, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About