Рекомендую! Дійсно смачно, занадто багато їжі. Напої окремо. Багато разів там була. 👍🏻
2026-06-23 21:44:49
2
vamp_IRKA :
Была в пятницу именно на этом ужине ) много лет ходим в этом ресторан ❤️всем рекомендую
2026-06-24 02:52:00
0
Oleg Wednesday :
Де це?
2026-06-23 17:07:50
0
Alex :
Від шляпи типу банан і хліб на грилі можна відмовитись? Якщо ні то концепція бізнесу зрозуміла - шмат хліба та банану і тоненький слайс (хоч і класного) м'яса
2026-06-23 23:01:35
0
Yuriy Toporkov :
Ананасы на гриле это на каком ланче? За 1400?
2026-06-23 17:22:37
0
maks071297 :
Я коло нього живу, но ні разу ще там не був
2026-06-23 21:31:59
0
Daniel :
Був три роки назад. Заклад хороший, але була слабка, мінімальна прожарка м'яса. Попросив офіціанта просмажувати більше. Наступну порцію всі відвідувачі бігом розібрали 😁
На вашому відео бачу що м'ясо просмажене- захотілося відвідати😌
2026-06-23 21:07:06
3
LamiaWitch :
Была там, сначала несли какие-то бананы ананасы хуету всякую потом когда нажрешься потом несут мясо
2026-06-23 20:00:30
3
. :
Пиканья стейк жесткий был, ананас в конце имба
2026-06-23 20:40:54
0
Пані Вікторія :
Чураско раніше був в Харкові такий 🥺
2026-06-23 21:53:37
0
ням :
@ви ка
2026-06-23 19:30:37
2
1977_evge :
👌👌👌
2026-06-23 18:36:07
0
To see more videos from user @ormandi, please go to the Tikwm
homepage.