Це де стільки наїздити за таку малу кількість років
2026-06-25 13:21:17
0
GALAVA :
Камери немає, кантону немає, підігріву лобового немає, навіщо тоді заявляти що максимальна?
2026-06-24 14:02:04
5
vasylburuiane :
який пробіг
2026-06-24 14:41:24
0
vaflikukuruku :
Норм цена 16700
2026-06-24 20:13:13
2
Andri1237 :
Де машинка знаходиться?
2026-06-24 15:17:40
0
Вячеслав Присяжненко :
колір,класний.
2026-06-24 19:25:57
2
fresh_1331 :
Проекція це безкорисна опція, краще б салон повністю чорний був як в RS
2026-06-24 15:42:02
2
Grigoras Ionut117 :
Preț ?
2026-06-23 16:39:07
0
Silver :
колір вогонь!!!!!
2026-06-24 20:01:04
2
Виталий :
доставка в Литву, есть?
2026-06-24 08:44:42
0
Serjio :
двіста
2026-06-24 19:18:03
1
NaNozi.shop :
Класне авто колір також
2026-06-24 16:52:13
0
romanlopko_ :
Ще є в наявності?
2026-06-25 10:03:00
0
Саня :
Ціна без розтаможки?
2026-06-25 08:58:14
0
ROBOT :
і мертвий мотор 😂
2026-06-25 10:33:25
0
Igor :
Той масаж і памʼять була в попередніх сидіннях …- а в цих є ?
2026-06-25 05:19:31
0
Александр Носачёв :
Ну как без камеры?! У меня в хундай 14 года камера стоит. Ну такое. Как без камеры может быть современное авто? Ну типо... Серьёзно? 3 копейки стоит и не поставить с завода?
2026-06-24 20:40:57
2
Remi Martin :
Ще не продали а вже на аварійці) авто клас…!
2026-06-25 10:10:36
1
ALEX :
е така на розбор нужен весь перед крила бампер капот і т.д.
2026-06-24 09:52:37
0
kuzai :
де знаходиться?
2026-06-24 13:04:53
0
DRAGUSH :
привет яка цена,
2026-06-23 19:10:42
0
user48508083904135 :
доброго дня. який мотор.
2026-06-23 16:13:01
1
Mykolayovych :
якийсь контрацептив клав лівий локоть на дверну карту
2026-06-25 13:13:31
0
Віталій Колінько :
👍👍👍
2026-06-24 14:46:05
1
To see more videos from user @auto_shark_de, please go to the Tikwm
homepage.