@baga__boom: Ви адекватні? Для кого тривога? Всі кому не подобається що над пляжем збивають шахед, велком до ППО, і покажете де і як треба це робити. #ппо #одеса #люди #україна #сьогодні
Збивають-погано,не збивають теж погано.То хай ці розумники покажуть особистим прикладом,як це робити.
2026-06-23 17:05:48
421
Елена :
Повністю підтримую кожне Ваше слово! Війна ще не закінчилися! Тривогу об'явили- не ігноруйте !
2026-06-23 16:55:54
428
Natalia :
Зайвий раз доказує, що люди не хочуть виходити з зони комфорту, навіть, попри війну, тому що є ті, хто в повній мірі відчув війну, а є ті, яким вона як назойлива муха, яка заважає кайфувати
2026-06-23 18:54:40
62
Не відомий :
я читав коментарі тих хто відпочиває у Аркадії, там пишуть це не наша війна, ми живемо як хотим. я був трохи в ах.... ї
2026-06-23 18:57:15
90
❤️❤️Yanina Oleksandrivna ❤️❤ :
Шкода що люди не розуміють що зараз війна
2026-06-23 18:27:39
164
Людмила Латай :
Все верно,для кого то война, а для кого то пляж
2026-06-23 16:59:00
204
Андрій Токарський :
підтримую друже тебе
2026-06-23 17:38:06
64
✿•✷Li_da✷•✿ :
Безвідповідальне відношення до свого життя і життя оточуючих під час війни є небезпечним Пам'ятайте війна НЕ Закінчилася Ворог Не Спить Бережіть Себе, рідних і один одного бо разОМ Ми СИЛА✊🏻🙏🏻💛🩵🍀
2026-06-23 17:15:37
111
Олександра Слабуха Oldra :
Підтримую кожне слово 🫂Щирі співчуття рідним загиблої🥺
2026-06-23 16:44:06
127
Танюша 🫶 трішки волонтер :
відпочити то ж святе😒дуже ж всі втомлені. жаль дівчину але війна в країні,потрібно трохи мозок іноді мати!!!
2026-06-23 18:21:30
60
Oksanamry :
Люди, а тривога для чого???
2026-06-23 19:01:48
20
Олександр :
хай отой чоловік йде покаже як треба та де треба!
2026-06-23 18:08:35
40
To see more videos from user @baga__boom, please go to the Tikwm
homepage.